Točí sa mi hlava

davidvecerek
24. sep 2020

Ahojte mám takí problém že sa my točieva hlava kedysi sa my točievala hlava keď som bol chorí mal angínu a tak ale poslednej dobe som ochorel na 2 týždeň ale robil som hlava sa my točila zriedkavo a dalo sa to vidržat ale potom ma to chutilo že sa to už nedalo vidržat tak som šiel doktorke a ta my vravela že tlak mám pohode tak som bol marod a potom to prešlo na týždeň a v sobotu na hubách som bol ešte pohode ale po obede som to začal cítiť zas ale v takej slabšej podobe hlava má sem tam bolieva ale prejde to a keď hrám fotbal ležím opieram si hlavu tak je všetko ok ale keď som miestnosti napr kostole je my strašne zle je my na odpadnutie chodím do školy a tam to také nemávam je my zle ale nie tak ako v kostole nvm prečo mám 18 nemám problém s hrpticou ani tlak nič proste mate dajakú skúsenosť prosím pomôžte prepáčte za gramatiku niesom dobrý slovenčinar

veronikaszabova
24. sep 2020

@davidvecerek ked prehliadnem tie hrubky, prosim ta nabuduce pouzi bodky a ciarky 🤦‍♀️ lebo to je jeden zlepenec a zle sa to cita 🤷‍♀️🤷‍♀️

davidvecerek
autor
24. sep 2020

Ešte by som chel dodať že mám také mravčenie na nohách.