Trápia ma strie po pôrode

11. mar 2021

Zdravím, som 7 týždňov po cisárskom reze a trápia ma strie na bokoch a vnútorných stehnách ... viete mi odporučiť niečo na zmiernenie strií? Čo Vám ozaj pomohlo? ... Ďakujem za Vaše rady 🙂 Prajem pekný zvyšok dňa ...

zuzzinkaa
11. mar 2021

Ak nájdeš nejaké čary tak sa s nimi podel 😅... Z vlastnej skúsenosti však viem že pomôže trosku schudnúť (na čo ty máš este čas!) a ony vyblednú. Ale nikdy nezmiznu, ja ich mám po pôrode obrovské, jedine čo pomôže je s nimi sa zmieriť 🥰 Kamošky si pochvaľovali Bi-Oil ale mne vôbec nepomohol 🤷🏻‍♀️

tessa2299
11. mar 2021

Viem, ze niekomu to moze vadit. Len mozes byt rada, ze mas babatko, to k tomu patri. Je jasne, ze telo nebude uplne presne take iste ako pred tehotenstvom. Vaz si to, ze mas dieta a taketo veci ta naozaj nemusia trapit. Co by niektore zeny dali za to, aby mali tie strie.......

nairia
11. mar 2021

budes musiet asi chvilu pockat, ony casom vyblednu, ale treba to brat ako to je. ja mam z puberty na vnutornych stehnach, kedysi boli fakt viditelne dost, hlavne ked boli cerstve, po rokoch ich vidno, ale nebiju tak do oci. strie su vlastne jazvicky podkozne, takze take malinke vedia casom vymiznut, ale vacsie ostanu, len nebudu take viditelne. ono vela robi aj genetika, krem proti striam uz teraz asi nepomoze, ale ak niekto bude mat dobre skusenosti, necham si poradit. vraj pomaha aj kolagen, ale ten v sucasnosti ospevuju a reklamuju vsetci, tak tam by som do toho ruku do ohna nedala.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ada85
12. mar 2021

Niekde som čítala, že biolampa pomáha