Tretia dávka očkovania

anoushka33
9. jan 2022

Ahojte, máte už za sebou tretiu dávku očkovania? Som registrovaná od 11.12. a stále nemám termín. Som očkovaná Modernou. Môže to meškanie byť tým? Ako dlho ste čakali na termín? Ďakujem.

sisa_s
9. jan 2022

Pozri si, kde sa da ist ako neregistrovana 🙂 ked nechces este cakat

simsalabim
9. jan 2022

@anoushka33 v akom meste? Jedno z mojich deti bolo v BA na 3.davke pred Vianocami. Termin dostala za 4 dni.

@sisa_s Modernou ju musia preockovat, im nedavaju Pfizer. Preto moze byt problem.

sisa_s
9. jan 2022

@simsalabim tak niekde ockuju modernou aj neregistrovanych, neviem, odkial je autorka, aby jej poradili miesta

sisa_s
9. jan 2022

@simsalabim uz aj po moderne sa dava Pfizer

simsalabim
9. jan 2022

@sisa_s naozaj? To som nezaregistrovala. To sa muselo iba nedavno zmenit.

sisa_s
9. jan 2022

@simsalabim ano, uz povolili kombinacie 🙂 mozu si ludia vybrat

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka176
9. jan 2022

Mne sa stalo to isté.... tiež mi neposielali termín od polovice decembra som čakala.... nakoniec som si zistila kedy a kde očkujú modernou a išla som bez registrácie....

pralinka25
9. jan 2022

ja mam modernu. pred vianocami sme sa prihlasili a prisiel termin hned po par minutach. u nas sa ockovalo len v soboty modernou tak na najblizsiu sobotu mi prisiel termin. nieco nam ale do toho prislo tak sme to zrusili a dnes sme boli ako nereregistrovani a nebol problem. nasli sme si na nete kedy v nasom meste ockuju modernou a sli sme skusit. po vianociach to u nas zmenili a modernou ockovali v nedelu.

mistymay33
10. jan 2022

@sisa_s nám nedovolili dať po Moderne Pfizer. Mama musela čakať na termín kedy očkovali Modernou. Dostala ho cca za Týžden, ale my sme v BA a mama má 60 +, tak jej dali termín celkom skoro.

sisa_s
10. jan 2022

@mistymay33 tak to nechapem, mozno tomu, kto vas mal ockovat, sa to nepozdavalo, ale ockuju sa ludia aj takto, ze po moderne chcu pfizer 🙂 osobna skusenost v BA