Tretia dávka očkovania

babababka
15. dec 2021

Mali ste vy alebo príbuzní už 3.dávku očkovania proti covidu?Zaujíma ma hlavne moderna ale pomôže aj pfizer.Ako to bolo z nežiadúcimi účinkami,koľko to trvalo apod.Dík.

paulinkaa2
15. dec 2021

@babababka mama dostala v pondelok 3. Dávku. Bolela ju len vtedy večer ruka a nič viac

vikusjk
15. dec 2021

@babababka mamka bola na 3. davke min.stvrtok, prve dve mala Astru, teraz uz len Pfizer. Nemala ziadne neziaduce ucinky zatial, dufam, ze sa ani ziadne nedostavia.
Svokor ako ztp bol na 3. davke po styroch mesiacoch od druhej, vraj mohol, lekarka mu to odporucila. On ma vsetky tri davky Pfizer a nemal ziadne neziaduce ucinky ani pri jednej.

tinqua
15. dec 2021

@babababka starká 82r. a teta 50r. ...žiadne nežiaduce účinky

mondolina
15. dec 2021

mala som tretiu dávku pred 2 týždňami, bolela ma ruka jeden deň, iné nič ( 2 x Astra, 1× Pfizer)

mapa
15. dec 2021

@babababka 6 ludi z nasej rodiny, vratane mna. Vsetci len bolest ruky a unava 1-2 dni.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika831
15. dec 2021

@babababka moderna- absolutne ziadne vedlajsie ucinky- len som sa citila v ten vecer viac unavena. To je vsetko

mery333
15. dec 2021
oli18
15. dec 2021

Ja som bola v pondelok na 3. Davku Moderny, zatial nic. Kamoska mala po druhej davke par dni teploty a po tretej velke problemy, brala 2 druhy ANTB. Je to individualne. Ze vraj si treba dat urobit CRP, ci nie je skryty zapal v tele.
Mm 3 x Pfizer bez vedlajsich ucinkov. Obaja sme dochodcovia.

renka30
15. dec 2021

Mamina dostala 3. davku moderny uz pred mesiacom, po tejto ju bolela iba ruka 2 dni. Asi po tyzdni a pol ju zacala ruka znova boliet a boli ju do dnes, tak dufam, ze to nie je nejaky neziaduci ucinok ockovania...

wokokoza
15. dec 2021

Sestra bola na tretej vakcíne minulý týždeň. Prvé dve mala Astru a teraz Pfizer. Po prvých dvoch mala teplotu, zimnicu a po tejto tretej, že sa cítila len taká unavená a vyčerpaná. V každom prípade to trvalo nejaké dva dni.

dominidi
15. dec 2021

Moji rodicia po astre pfizer, iba bolest ruky, svokrovci a svagrovci po pfizeri treti tiez pfizer a tiez len ruka.

gladys_07
15. dec 2021

Ja prve dve pfizer, tretia moderna, nebolo mi nic, okrem miernych bolesti ruky

evaachesa
15. dec 2021

Rodičia majú 3 dávku Pfizer. Ocka bolela ruka a mamka sa 2 dni cítila ako keby na ňu liezla chrípka, inak nič.

stanulienkat
15. dec 2021

Je úplne nepodstatné, či to je tretia dávka. Nežiaduce účinky môžeš mať aj po prvej, aj po druhej, aj po tretej, alebo nemusíš mať vôbec ani po jednej. U nás pfizer a moderna- jeden deň bolesť ruky.

zuzka1.
15. dec 2021

ja prve dve astra, tretia pfizer - bolest ruky mierne a unava mierna 1-2 dni, mamina nic a ocino mierne teplota vecer po ockovani a ruka, ine nic - oni maju vsetky pfizer

simsalabim
15. dec 2021

@babababka mala som 3. davku nedavno (vsetky Pfizer) - mala som v noci teplotu a citila som sa chora. Cely den som prelezala, teplota pretrvavala, ale iba 37.5. Na dalsi den uz ok. Synovec sa citil unaveny, svokra, svokor a otec ani nezaregistrovali, ze boli ockovani, brat a svagrina iba bolest ruky.

babababka
autor
15. dec 2021

Ďakujem všetkým.Som mala 2x Modernu veľmi výrazné nežiaduce,ale prežila som.Teraz v piatok idem na 3.dávku,mám58r.rôzne chron.choroby ,mám trochu obavy.Manžel 67 r.3x Pfizer žiadne vedľajšie účinky.Dcéra,zať 2x Pfizer,trocha teploty,únava 2-3 dni,potom o.k.

marianna_peskova
15. dec 2021

Moja 80-ročná babka mala po tretej dávke iba bolesť ruky v okolí vpichu.

evaachesa
15. dec 2021

@babababka držím palce ❤️🍀 určite to bude v poriadku, len sa netreba stresovať ❤️🌷

pininka1
15. dec 2021

Tretia davka pfeizer 21.11 a cista katastrofa. Na 4 den to prislo. Bolest na hrudniku, oblievanie studeneho potu, vysoky tep, strasne zle mi bolo. Po prvych dvoch davkach nic, to som mala astru. Skoncila som az na internom. Krby som vedela, nedam si tretiu davku a viac uz ani nepojdem.

missviolet
15. dec 2021

Bola som vcera a som len unavena... inak updatne sa mi ockovacie potvrdenie do green passu same ci ako to funguje?

mogaa
15. dec 2021

ja som mala 3dávku Pfizera pred týždňom....4dni po neskutočná bolesť lýtka......

merlinja
15. dec 2021

@mondolina tiež som mala Astru a teraz mám ísť na 3. troška sa obávam tej kombinácie

jakubjakovae
15. dec 2021

@pininka1 a už lepšie?

pininka1
15. dec 2021

@jakubjakovae vcera konecne prvykrat co mi bolo lepsie.

jakubjakovae
15. dec 2021

@pininka1 tak super..aj mňa čaká v blízkej dobe tretia várka...ale budem riešiť až po Vianociach

obcanka123
16. dec 2021

@babababka môj známy bol tiež a len ho ruka bolela. Inak nič

obcanka123
16. dec 2021

@missviolet budeš mat nový QR kód takže asi to budeš musieť cez stránku znovu vyklikat. Každopádne nepredĺži sa ti platnosť covid passu 😉

scorpionflower1
16. dec 2021

@babababka moja mama aj otec maju a nic im nebolo, len ich ruka trochu bolela. Moj muz bol dneska a ja idem zajtra. Uvidime ako bude, ale chcem, aby ma zaockovali este pred Vianocami kvôli navstevam.