Trhanie zubu osmičky

karolin99
3. máj 2022

Dobrý deň. Chcem sa spytat keď sa trhá zub osmička. Tak sa ťaháku aj nervy najprv ?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maculkac
3. máj 2022

Mne zubárka dala injekciu, 2x kliešťami potiahla a bolo po akcii, akurát troška väčšia diera, ale stiahlo sa to pekne. Nič som necítila, žiadne nervy neťahala... ale to bolo cca pred 5 rokmi...

07091987
3. máj 2022

@karolin99 nie nervy sa netajaju z 8 .pichne sa injekcia a ťahá sa

aurina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steffi22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
steffi22
3. máj 2022

@karolin99 Mne práve včera trhali osmičku a iba zub, žiadne nervy.

diaalex
3. máj 2022

@karolin99 min rok vo februári mi ťahali na súkromnej chirurgii, urobili rentgen, vytiahli, zasili, dali lieky proti bolesti, o tyzden vyberať stehy a bolo

peter0123
3. máj 2022

Vlani v lete mi trhali osmičku na stomato chirurgii ešte ani poriadne nebol vonku tlačil sa na krivo, už bol prasknutí. Spravili röntgen , kúsky zubu šli von na tri krát ledva to dr kliešťami chytil následne nervy potom ďalší röntgen a jeden nerv. Cca 1 hod. Týždeň som brala lieky potom som bola v pohode

miep
4. máj 2022

Ja osobne mám jednu hornú osmičku ktorá sa mi rozpadla ale dal som si ju spraviť a nechal som si ju tam. Neviem prečo si všetci nechávajú 8 dať von pre mňa je každý zub dobrý a pokiaľ nebude robiť problém tak si ju tam nechám.

Síce to neni odpoveď na vašu otázku ale ja osobne by som si nechal každý zub keď nerobí problém.

janka1011
4. máj 2022

@karolin99 nieeee, nervy sa ťahajú vtedy, keď sa zub ide zachraňovať, nie keď sa ide trhať, aký by to malo význam. Normálne ti len vytrhne.

karolin99
autor
4. máj 2022

@miep rastie mi rovno do dasna. Doteraz mi to nevadilo ale vyrástol už veľmi veľa a stále to tlači a vytvára bolesť.

miep
5. máj 2022

@karolin99 to je potom samozrejme že musí ísť von

aurina
5. máj 2022

Odpovies slusne na otazku a zmazu ti komentar. To co je toto uz?

karolin99
autor
5. máj 2022

@aurina tou nechápem

karolin99
autor
5. máj 2022

@karolin99 tiež *

aurina
5. máj 2022

@karolin99 keby radsej mazali tie sproste otazky, napr.ked osoba studujuca za fyzioterapeutku sa pyta, ci sa jej moze nieco stat,ked jej kvapla kvapka krvi na nohavice ( to kde uz sme?? :D )

ailiba
5. máj 2022

@karolin99 pichli mi injekciu, raz mi tukol do zuba a bolo. Rychle, bezbolestne. Len potom si tam treba drzat gazu, kvoli krvácaniu, asi 2 hodiny. A doma si dat liek proti bolesti, ked uz injekcia prestane ucinkovat, tak to zacne boliet. A pravdaze ist domov po zakroku do kludu.