Trhanie zubu v spánku

jessica1122
20. nov 2021

ahojte je tu niekto kto si dal vytrhat zub v spanku? kolko € vas to cele vyšlo? zubara sa strašne bojim dakujem za odpovede

gemerka17
20. nov 2021

Narkoza stojí od 300 - 500 e za hodinu + úkony, čo ti ešte budú robiť.

jani321
20. nov 2021

@jessica1122 ceny sú rôzne, napr. Nas zubár berie za 1. hodinu 150€ a za každú ďalšiu 50€. Ale trhať 1 zub v narkoze sa určite neoplatí.

dilino
20. nov 2021

Ale čo by si sa bála ved to je normálne ja teraz chodim najprv som sa bala ako čert kríža a zvykla som si a som tu bez ujmy na zdraví akurát ma veľmi bolela hlava lebo prve dve som mala rozlomene na dva polky a odumral mi koreň tak mi ich klieštami vytrhla ako klinec z dosky samozrejme z injekciou.A som tu a to mám epilepsiu a tetaniu a prežila som.To len strach ma veľke oči.Ja ani neviem či to robia jeden zub ťahajú v narkoze to asi nie a ked áno tak zaplatiš poriadnu pálku.Zuby to neni sranda.Moja kamarátka ma nevestu a jej brat tej nevesty zomrel s pokazeného zuba 27 ročný to neni sranda.

sabca_m3
20. nov 2021

@jessica1122 Existuje aj ina možnosť ako uspavanie . Ja som bola tak isto ako ty 🙂 zubara sa stale bojim ale uz tam idem bez problémov. Zopár zubárov ako aj moj podávajú plyn, ten ta uvolni a myslím ze uspavanie nebude potrebné. Samozrejme všetko otázka peňazí.

marianna_peskova
21. nov 2021

Ak si z BA alebo okolia, poznám kliniku, ktorá ti za 90€ vytrhne zub, ani nebudeš vedieť, ako. A v žiadnom spánku byť nemusíš.

jessica1122
autor
21. nov 2021

dakujem za podporu ale ja som asi pred 2rokmi bola u zubarky a taku bolest som nezažila kludne by som isla radcej rodit :D viem je to jenoduchšie ale ja to fakt nedam ja len nato pomyslim a je mi zle :D

jessica1122
autor
21. nov 2021

este dodam že bolia ma 2 zuby a jeden tiež občas tak by som chcela rovno 3 vytrhat preto by som chcela v narkoze

jani321
21. nov 2021

@jessica1122 píšeš, že ťa bolia 3 zuby, prečo ich chces hneď trhať? Bola si s nimi už u zubára, aby sa na ne pozrel? Možno stačí len plomba.

sabca_m3
21. nov 2021

@jessica1122 mne davali von 8 zubov takze niet sa coho bat a este som s trhanim neskončila 🤣