Trieska či žihadlo

bobuema
10. máj 2021

Ahojte poradíte mi.
Včera som si našla na prste takú malú čiernu čiarku.
Manžel,že kliešť,ale nič ma nesteklilo ani nesvrbelo,a kliešť by bol väčší,alebo znamienko sa mi vytvorilo, keď som tehotná.
A ja že nie lebo keď to stlačim,tak ma to pichá.
Nemala som pinzetu,tak som to vytlačila nechtami a vyšli také malinké čiarky.
Dnes, keď to stlačim ešte mám pocit,že má to pichá.
A vyzerá to takto ..
Čiže znamienko to asi byť nemohlo,po ňom by asi neostala taká dierka a predsa sa nedá vytlačiť..
Dnes keď to vytlacam,vyjde z toho vodička..
Čo by to mohlo byť? dakujeeeeem za odpovede.

banderaska29
10. máj 2021

to vyzerá ako žihadlo, lebo tam máš menší opuch. to sa robí väčšinou od žihadla.. 🙂

bobuema
autor
10. máj 2021

@banderaska29 no veď to si myslím aj ja,že má niečo štiplo.Dcerka mi nosila púpavy a možno dačo malé poletovalo.
Dúfam,že bábu to neuškodí v brušku 🙄

simca06022011
10. máj 2021

Ved tak co si vcera robila? Chytala si nieco z coho sa ti mohli zapichnut triesky do prsta? KEby ta nieco ustiplo, co nechava zihadlo, cize vcela, tak by si to asi citila, ze?
Aj z triesky sa urobi opuch, ked sa to zapali, zacne to totiz vyhnisavat von a dost rychlo, alebo nejaký tŕň.. Treba to riadne vycistit, ak tam daco je, skusit to este vytiahnut ihlou, vydezinfikovat a nechat tak, nebrblat, nevytlacat. Ono ci je to jedno, ci druhe, musi sa to zahojit. Ak treba, dezinfikovat opakovane...

bobuema
autor
10. máj 2021

@simca06022011 včera som chytala len takú starú branicku u mamy,ked som otvárala a potom starú stoličku,keď som si posúvala.. potom mi dcéra nosila púpavy a potom sme šli domov a sadla som na gauč a pozerám, že niečo čierne.
Začala som to stláčať a urobil sa hneď aj kopček a vytlačila som to.
Tak už do toho šparat nechcem ihlou,čo keď to ešte zhoršim.
Dezinfikovala som len dnes, včera len mydlom dezinfekčným som si umyla ruky.

banderaska29
10. máj 2021

@bobuema neboj sa určite nie 🙂 ono Ti to vyhnisá, ale môžeš tomu pomôcť že si to vytlačíš.. ja som si takto už vytlačila aj triesky aj žihadlo, keď som nemala po ruke pinzetu.. hlavne sa ničoho neboj bábätko bude v poriadku 🙂

bobuema
autor
10. máj 2021

@banderaska29 Ďakujem pekne.
Tak budem to sledovať,lebo ja som strašný bojko.
🙄🥴😳

simca06022011
10. máj 2021

@bobuema nemas byt z coho :D ja by som uz asi ani zit nemala, v kuse som cela dopichana, doskriabana :DDD

bobuema
autor
10. máj 2021

@simca06022011 ochhh tak toto je môj večný stres..ja sa trochu porezem a už panikárim..🙄😅
Manžel vraví,že sa mám veľmi rada 👀.

miriamik77
10. máj 2021

Mne to príde ako žihadlo

bobuema
autor
10. máj 2021

@miriamik77 ale tam už nič nie je len dierka a kopček a biele okolo..

andreatytler
10. máj 2021

@bobuema Na tych fotkach to vyzera ze tam este stale nieco je... alebo si robila fotky pred tym ako si to vytlacila?
Podla mna to kludne mohla byt triesocka z tej starej stolicky alebo co si to chytala.
Ja ked mam nieco take a nie som si ista ci som vsetko vybrala von, tak si po tej rane prejdem nechtom s miernym tlakom a ak tam stale je trieska, alebo trn, tak to zaboli.

Sranda... ze ja som si precitala ze "dcera mi nosila pavukov"... oci som vyplestila a myslim si ze to ta teda jeden z nich ustipol. Az v druhom prispevku vidim ze pupavy.

bobuema
autor
11. máj 2021

@andreatytler och pavúkov by som ani nechytila 😅😂.
Fotka je robená na druhý deň po vytlačení toho ale pred fotkou som tlačila takú vodičku z prsta..a to možno vyvolalo takú reakciu..dnes už je to lepšie..
Tak včera to ešte zabolelo pri stlačení dnes už nie...

bobuema
autor
11. máj 2021

Dnes už takto to vyzerá

andreatytler
11. máj 2021

@bobuema Vyzea to lepsie. skore uzdravenie.😀