Trvalé následky - vyplnenie papiera do poisťovne

bankrot
15. apr 2018

Ahoj mala som úraz chrbtice došiel papier z poisťovne na vyplnenie s mojou Dr mam problém ze ona nevie ako to vyplniť otras 😞Prosím napísal by mi niekto alebo poslal do IP ako ste to mali vy? Samozrejme bez súkromných údajov Neviem si rady s nou a iná ma nevezme a vlastne ani nič nenapíše keď ona ma liečila. Dr mi kázala nech sa spýtam v poisťovni ako no hambu si robiť nechcem prosím poraďte.

badimeria
15. apr 2018

Podobné riešim aj ja toto zdravotníctvo moc neporadím ale rada si prečítam co napíšu iné kocky.

petulda333
15. apr 2018

Aku hanbu? Nechapem. No tak to nevie,ak sa s tym nestretla tak sa nedivim. Radsej pojdem do poistovne a opytam sa nech to je vyplnene dobre a nie potom plakat,ze to bolo zle vypisane.

renatka100
15. apr 2018

@bankrot podla mna im staci predlozit lekarske spravy ktore mas a toacivo hlasenie k poistnej udalosti

0silvia0
15. apr 2018

@renatka100 ale ona pise o trvalych nasledkoch. To sa vypisuje s odstupom casu po dolieceni myslim do 3 rokov.
Mne to vypisala pediatricka nakolko synovi zostali viditelne jazvy na tvari a ruke. Pediatricka s tym nemala najmensi problem.

bankrot
autor
15. apr 2018

@0silvia0 presne tak ako píše môžem si ich uplatniť do 4rokov od ustálenia a to je práve teraz a prosím akú si mala poisťovňu? Myslíš teda ze by stačilo ak to vypíše moja obvodná lekárka?

0silvia0
15. apr 2018

@bankrot syn má úrazové poistenie v Allianz a vypisovala mu to pediatrička, vôbec sme s tým nechodili k chirurgom, u ktorých sa liečil predtým... úplne v pohode to stačilo a poisťovňa to akceptovala, ale to boli viditeľné jazvy - on mal 2x úraz: raz na tvári (rozbitá vrchná pera) a raz na pravej ruke (tam mal veľmi škaredú jazvu a odumreté tkanivo).
Ale ak by si išla k obvodnej spolu so všetkými papiermi od svojho odborného lekára, teoreticky by to mohla vyplniť aj ona, skús sa jej spýtať.

ukulela
15. apr 2018

@bankrot ved to nie je hanba, opytat sa. radsej sa sto krat opytam, ako kvoli nejakej chybe pridem napr o prachy .... normalne zavolaj/chod do pobocky poistovne a popytaj sa - spis si a s info za lekarom. je to predsa v tvojom zaujme.

alicka850
16. apr 2018

@bankrot co konkretne nevie vypisat? Ved v tych tlacivach sa pytaju na konkretne veci, ktore mas z zdravotnej dokumentacii. A mala si uraz? Lebo mne sa casto stava, ze ludia mi nosia vypisat urazovky ked maju bezne ochorenia ako prasknuta platnicka a alergicka reakcia po podani liekov, chcu si to uplatnit cez urazovku a to je problem to vypisat