Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tvorba kútikov

lusinda3
19. jan 2016

Kocky uz mesiac sa mi stale tvoria kutiky na oboch stranach ust, cim to moze byt? Uz ma to hneva

balsamea
19. jan 2016

@lusinda3 ahoj, moze to byt oslabena imunita alebo ak si zacala brat nejake lieky tak aj ako vedlajsi ucinok. Kup si canesten alebo fungicidin a lokalne potieraj, taktiez B-komplex. Kedze to trva dlhsie moze byt pricina oslabena imunita, dopln vitamin C, zinok, mozno prirodne imunoglukany. Pokial nepomoze tak smer imunolog.

friday13th
19. jan 2016

mne vzdy zabral B-komplex a fungicidin
@lusinda3

deltaa
19. jan 2016

doporucujem wobenzym ja mam chronicky zapal podnebnych mandli a moj muz je vystaveny neustale s ludmi v praci a pred vianocami som si tento doplnkovy liek kupila a akonahle sme ho zacali brat po 2 dnoch nam preslo skrabanie v hrdle a prestalo mi tiezt z nosa, skus si o tom pozriet aj recenzie

lubica285
19. jan 2016

Oslabena imunita. B-komplex a ja mam masticku Lips. Pomohla mi

muska_miruska
19. jan 2016
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

B-komplex je fajn na imunitu🙂

aandrea9
1. mar 2017

na radu mojej obvodnej som začala užívať obyčajný thiamin voľne dostupný v lekárni. je to čistý vitamín B1, ktorý je na kútiky najlepší. b-komplex a aj ten forte ho obsahuje podstatne menšie množstvo. forte som užívala 3 mesiace denne a nezabral na kútiky tak skvele ako thiamin. a nepoužívala som žiadne mastičky. takže odporúčam 🙂

17alexis
1. mar 2017

@lusinda3 kutiky sa zvyknu tvorit pri nedostatku vitaminu B. Mne pomoze zjest tvaroh a je to zahojene. 🙂

katrin21
1. mar 2017

Piridoxin a Riboflavin uzivaj a po par dnochu bude po kutikoch.. su to vitaminy B skupiny... ale specialne tieto na to pomozu

ynett
1. mar 2017

Ja som mala problémy s kútikmi celé detstvo. Naši mi dávali často obyčajné kvasnice🙂 zaberalo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli