Tvrdé päty

slobodnabaculka
6. aug 2014

Čaute baby. Nevíte mi poradit? Jedu na dovolenku a kcem se dát do pucu od hlavy po paty, nech vizerám k svetu a jsem fešanda s kvecinu ve vlasech. Mám totižto problém. Mám porádne trvdé paty, nevíte co na to? Skúšala jsem od bravčové masti, cez nivea krémy snáď šecko, teda okrem tekvicového oleja, ale nač ho budu kupovat, když je drahý. Náhodou nezašlape, minu tak celú gážu na nem a nic z teho, to bych ho mohla mrsnút radši detem do šalátu.
Víte beru aj ratolesci do hotela a nekci tam vizerat na lehátku jak posledná krupica z dzedziny s tvrdýma patama. Ono to múže byt výhoda napr. na kaminkovej pláži, ale co si o mne pomysli personál hotela, alebo ten fešný animátor s chlpatu hrudu, kerý je vyfocený v katalogu, když budu rozvalena na lehátku pri bazene a on se kolem mne prožene a má pata mu urízne kus plavek. Bude to ostuda jak svet. Už teďkáj se červenám jak ringlota. Teďkáj ich mám v takém stave, že bych mohla s nima škrupiny orechú drcit.
Poradíte? Když jet na dovolenku, tak se trochu poludštit treba, na nééé? Mošná se potom o mne obzre aj nejaký turecký seladón.

25daniela
8. aug 2014

@slobodnabaculka co prispevok, to perla, keby aspon platili za zabavanie...

klincek
8. aug 2014

@bamb27 pirane.. 😀 😀
ale bacha, aby z ohryzenia nebolo odhryzenie 😀

slobodnabaculka
autor
8. aug 2014

Baby, díky za rady, jste moc milé. Nakonec jsem zebrala tú odvahu a s težkým srdcem pod krkem jsem dvihla mobil a zavolala na linku k pedikérke ve Vranove.
Jak jsem se hneďkáj dozvedzela, naštestí mají všechno v porádku, voda se jim nedostála k mikroinštrumentúm, tak mne vraj múžu dát do pucu. Po mém horekování do telefonu a popise co chci delat a jaké jsou mí problémy s patama, jsem jim podrobne opísala, jak sú mí paty natvrdlé a nepodvolné, dokonce tak, že jsem si našla v pate dva pripináčiky behem mesáca a ani o tem nevedzela, až kým nezačli hrzavet. Ríkala mi nech dobehnu k ní na obhlídku, že to bude asi závažnejší problém a mošná nebudu muset použít mikroinštrumenty, ale nejaké vystrihávače a hoblajzne. Uš mala smrt v očách, když jsem se kutálela ulicu, v žaludku mi škvrkalo od nervozity o sto šest, jak když jedu po 15 roku na preventivku k zubarovi.
Došla jsem na místo, pani pedikérka mi ríkala nech si lehnu a nech se nebojím, že to je normálni. Tak jsem si lehla a čekala. Pani mne požádala nech si zuju sandál a vyhrnu si podkolénky. S veľkým sebazaprením a námahu jsem sandál zložila a vyhrnula podkolénky. Když jsem vidzela, jak mi kuká na paty a v momente zadrela a zavolala na kolegyňu "Panebože! Marta, poď se sem kuknút, to si ešte nevidela", tak jsem se hneďkáj začala pocit pod pazucháma a začala jsem být hladná. Kolegyňa Martuška došla a kukali se tam na mí paty a na mne tak dlouho jak na nejaké praveké paleontologické zvíre, keré vykopali pri archeologických výkopech pri výstavbe supermarketu. Ani nevíte jak jsem trpela, skoro jsem se pod zem propadla. Musela jsem vitáhnut čukoládovú lahúdku z vačku a zachrúmat si, abych se sklidnila. Teta pedikérka povedzela, že to mikroinštrumentem nepújde, že mám se objednat o týden, musá vraj zapožičat od zváračú kryt a štít na hlavu, aby to mohli zrobit a špeciálnu karbobrúsku. Náááá vidzíte baby, mali ste pravdu, obe skupiny, jak jste mi radzili dobre.
S polovične načatú lahúdku v ústech sem se nesmelo obula do podkolének a sandálu a vypadla jsem ven na ulic, kde jsem se stracila v dave a ochvíli jsem bila u masára, kde kupovala šunečku mím ratolescám a na paty jsem nemislela... kdyby se tí paty dali nehat v šuplíku, a na dovolenku jet bez nich. To budú muky, vždyť tam zešílim pri tých jatkách o týden!!!

arnika888
9. aug 2014

@slobodnabaculka Ľudový rozprávač je šuvix. Dúfam, že si sa dobre pobavila!

ellasofia
18. apr 2015

ahojte, ideálne je návšteva pedikúry 1 krát za mesiac a aplikácia či už mokrej, medicinálnej alebo kombinovanej pedikúry. Nasadiť krém vhodný pre Váš typ chodidla a určite pocítite veľký rozdiel, ako budú Vaše nohy vyzerať. Pozrite si bližšie informácie na www.pedikurasupova.sk