Udrela som si hlavu o posteľ, čo robiť ?

zuzinecka92
10. nov 2019

Ahojte, vcera poobede sme sa salili so synom a tak som si udrela hlavu o drevenu postel- zozadu, az sa mi zahmlelo pred ocami. Cely cas sa mi tocila hlava a bolela ma. Podvecer to prestalo po paralene, ale bolelo ma na spankoch a akoby za ocami. Vecer to uz bolo ako tak v pohode a dnes rano citim, ze som si tu hlavu udrela ale taky akokeby tlak v hlave, na oci, spanky, nos a mam mravcenie v licach. Nechcem bezat hned na pohotovost, nemyslim, ze to mohol byt hned slaby otras mozgu (aj ked neviem no), len ma stve ten tlak. Nestratila som vedomie ani nic len mi bolo nevolno, no moze to byt aj z toho, ze som sa vystrasila. Co robit? Nepotrebujem aby ma tam vysmiali ze sa hned pytam na CT.

caroline_
10. nov 2019

@zuzinecka92 ja by som to na tvojom mieste nepodcenovala
Radšej nech ta aj vysmeju ako by si mala kat problémy

ukulela
10. nov 2019

Choď na pohotovosť. Pre istotu. Nič neprehanas.

jajo1
10. nov 2019

@zuzinecka92 určite na pohotovosť, ako radia dievčatá vyššie. Radšej sa nechám 100x vysmiať, ako raz niečo podceniť. A okrem toho, nevidím dôvod, aby ťa na pohotovosti vysmiali, je to predsa ich práca.

zuzana76
10. nov 2019

@zuzinecka92 určite pohotovosť, keby si mala len hrcu a tri hu ta to pobolievalo pri dotyku, tak nepoviem, ale bolo ti nevoľno

lienoccka85
10. nov 2019

@zuzinecka92 Ja by som na tvojom mieste radsej k lekarovi isla, nevies predsa ci si sa nezranila vaznejsie ako to vyzera, ja by som utekala na tu pohotovost.

zuzinecka92
autor
10. nov 2019

Uz som bola baby nakoniec, rtg v poriadku a mam si dat len lieky proti bolesti, cize dokopy nic neviem... a stale mam boledt za ocami, v spankoch a tlaci mi nieco aj na akokeby nos ja sama uz neviem, cosi sa mi nevidi :/ pochopim ze ma boli hlava ale preco oci, nos, spanky 🤔

zuzana76
10. nov 2019

@zuzinecka92 isla by som zajtra k obvodnej lekarke, ked ti robili len rtg, tam nevidno vsetko, podla mna to asi mas otras mozgu

zuzana76
10. nov 2019

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/bolest-hlavy-slaby-otras-mozgu-2/

je tu viac tem o otrase mozgu a vraj niekoho bolela hlava aj dva mesiace 😲

jeliz59
10. nov 2019

Vysmiať????? No prepáč nechapem ...nech by ma skúsili vysmiať vieš kde by som ich poslala??? urcite by sa mi na pohotovosť šla máš na to právo doktori žijú z nas pretože si platime poistenie a zarábajú na nás takže žiadne výsmechy nech by sa len smiali len neviem či by im bolo do smiechu keby sa tam zavolali médiá....

zuzi0911
11. nov 2019

Pri tom udere si si pravdepodne aj chrbticu "poranila" resp akoby ti stihla teraz a ta bolesť vyžaruje z nej.

nika82
11. nov 2019

chodte k dr

ukulela
11. nov 2019

@zuzinecka92 ak ti to neprechádza, choď za obvodným a pýtaj sa na nejaké odborné vyšetrenie. zrejme som premotivovaná doktorom houseom, ale teda čakala by som že na pohotovosti by to poriešili trocha komplexnejšie, nie len rentgenom.

sandokanka36
11. nov 2019

ako ja si myslim, ze ak mas taketo pocity, tak by som k lekarovi isto zasla. nepodcenovala by som to isto nie

zuzinecka92
autor
11. nov 2019

Dnes cely den ok, uz som nemala take tlaky, fungovala som v pohode, ale zajtra rano idem k obvodnemu a uvidime co povie, ci vobec nieco ;)

duna176
3. okt 2023

@zuzinecka92 dobrý deň prosím vás ako ste vtedy dopadla