Umelé slzy priamo na šošovky

misul78
27. mar 2014

čaute, neviete mi niekto poradiť nejaké dobré očné kvapky resp. umelé slzy priamo na kontaktné šošovky? Vyskúšala som strašne veľa druhov šošoviek, až som sa vrátila k tým čo mi predpísala očná lekárka, ale stále mám pri ich nosení pocit suchého oka. Mám kvapky Systane, ktoré sa kvapkajú pred aplikáciou šošoviek, ale ja potrebujem nejaké dobré aj na kvapkanie keď mám šošovky v oku Viac ako 8 hodín s nimi nevydržím. Nemôžem si ich stále vyberať. Prosím poradte ak viete. Vďaka

silaviat
27. mar 2014

ja som pouzivala priamo roztok na cistenie cociek 😀 teraz mam take co sa nosia nonstop den a noc a oko mi nesusi takze ich nepotrebujem ..obcas sa rano po prebudeni stane ze mam suchsie oko- ale staci sa umyt vo vode a prejde to ..

katy1979
27. mar 2014

Ja som si tiez kvapla roztok ci kludne aj umele slzy ked som mala sosovky v oku. Asi tie co nosis teraz nie su najvhodnejsie ked mas vysusene oci

eruuuska
29. mar 2014

Ahoj ja pouzivam Refresh alebo Optive, oboje sa mozu kvapkat aj pri nasadenych sosovkach 😉

martinkasun
18. júl 2014

Ja si už dlhodobo kvapkám ocutein kvapky, tie mi pomáhajú... Sú na suché a unavené oči a môžes kvapkať aj na šošovky ;)

puffu
18. júl 2014

@misul78 myslim ze 8 hodin je uplne bezny cas na nosenie sosoviek, ako ich mas dlho predpisane? Mozno ti nesadol druh sosovky, skus prekonzultovat s lekarkou mozno o nejakej inej znacke a mozu ti sadnut viac ako tie co mas teraz..

daduska132
19. júl 2014

ahoj ja mám tiež systane konkrétne systan ultra a kvapkám si ich aj počas dňa ked mám šošovky

janakluc
30. júl 2014

ahoj, ja som tiež vyskúšala rôzne značky, ale najviac som spokojná s ocutein kvapkami, ktoré môžeš aplikovať priamo na šošovky. Ale ako hovorí puffu možno je to naozaj zlým výberom šošoviek, skús s väčšou priepustnosťou vzduchu, ja používam acuvue oasys hydraclear tie mi sadli jak uliate, prekonzultuj hlavne s očnou 🙂