Umelý spánok a oddelenie JIS

billerova1234
18. máj 2017

ahojte. zaujima ma ako funguje oddelenie JIS v nemocniciach. a preco sa davaju ludi do umeleho spanku. ide o to, ze tam mam velmi blizku osobu, ktora ma dlhodobo poruchu prijmu stravy a chcem vediet viac.

tahomi
18. máj 2017

@billerova1234 aka porucha prijmu stravy? Do umeleho spanku sa davaju ludia z roznych pricin, to sa neda takto zovseobecnit

billerova1234
autor
18. máj 2017

ano. jedna sa o moju kamosku. ona neje uz skoro pol roka...uz ma aj vazne zdravotne komplikacie ako napr. vodu v plucach, ma vacsiu pecen a aj oslabenu srdcovu stenu. je v umelom spanku.

zuzik307
18. máj 2017

@billerova1234 do umeleho spanku davame pacientov pri zlyhavani zivotne dolezitych organov...z toho co pises to mozu byt pluca, nie je schopna dychat sama, preto je na umelej plucnej ventilacii...kazdopadne, je to otazka na osetrujuceho lekara, ktory pozna jej stav...

juliet86
18. máj 2017

@billerova1234 mrzi ma ze tvoja kamoska ma take problemy. Zialbohu ppp ma z psychiatrickych diagnoz dost nebezpecne statistiky. Kamoske drzim palce. Ako dlho s ppp zapasi? Mam kamosku co to raz dopracovala na 46 kil pri vyske 168cm. Nastastie sa z toho dostala

billerova1234
autor
18. máj 2017

od januara ma tieto problemy. je 178cm vysoka a ma 49kg...chodila k psychiatrovi ale antidepresiva dlho nebrala :( na JISke je mozne mat navstevy? alebo ked ju dr prebudia moze tam mat tel? viem ze to su blbe otazky, ale ja som este par dni v zahranici a chcela by som ju ist pozriet

zafir01
18. máj 2017

@billerova1234 u nas na JIS su povolene navstevy, ako na klasickom odd, len nie dlho a nie hufne, aby sa nerusili pacienti. aj mobil mali pri sebe v stoliku. takze mylsim, ze urcite ju budes moct pozriet

billerova1234
autor
18. máj 2017

@zafir01 Dakujem ti, potesila si ma 🙂