Únik moču u dôchodkyni

podprsenkovalady
18. apr 2022

Ahojte potrebovala by som poradit Mamka (72 rokov ) ma dlhodobejsi unik mocu boli sme aj na urologii predpisali jej Spasmed ale nejak nezabera a to jej este kupujem Urinal a nejak nic nepomaha cvici aj Kegelove cviky tiez nejak nezaberaju uz neviem ako jej mam pomoct prosim poradte chcela som jej z netu objednat nejake ine tabletky na unik mocu ale neviem ktore by boli lepsie ako tie co som hore spominala ak by ovsem zabrali alebo to riesit operacne? Dakujem za vsetky rady....Perla

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
podprsenkovalady
autor
18. apr 2022

@viestta dakujem

martul
18. apr 2022

@podprsenkovalady keď nepomáhajú presne určené lieky od doktora, tak blbotiny z internetu duplom. Skúste ešte názor iného lekára, ak povie to isté tak operačne.

savoya
18. apr 2022

@podprsenkovalady
Laserova oparacia vaginy Mona Lisa Touch stala ma 220 eur v ZA

staronova
18. apr 2022

@podprsenkovalady zacala som podstupovat tiez tuto torturu. Mama musi prejdt celou liečbou kedy zisti že všetko je nanič. Nakoniec povedia ze operacia je uz pozde. Preto pochod s nou operacne urologicke centra. Davaju taky pasik pri zakroku. Znamej to uz funguje 27 tokov. Bola velmi mlada, ked to podstupila. Neviem aky strop maju urologovia na zakrok.

podprsenkovalady
autor
18. apr 2022

@savoya dakujem za info

podprsenkovalady
autor
18. apr 2022

@staronova dakujem pekne 🙂

luccija
18. apr 2022

@podprsenkovalady informuj sa u gynekológa tabletky a iné veci sú nanič treba operaciu

iwka1984
2. feb 2023

@staronova ahoj môžem ti napísať správu? Ďakujem 😊

podprsenkovalady
autor
2. feb 2023

@iwka1984 ahoj mozes 🙂

iwka1984
2. feb 2023

@podprsenkovalady to som písala @staronova 😁
Vy ste to vyriešili nejak? 🤔

podprsenkovalady
autor
4. feb 2023

@iwka1984 nie nevyriesili Mamina sa nejak momentalne menej pocurava....