Upchaté dutiny počas noci

jaja1991
29. apr 2019

Dobrý deň, prosím o radu čo by to mohlo byť?
Upchávajú sa mi dutiny ale len v noci. Cez deň fungujem bez upchatia, ale v noci sa zobudím na to, že mám upchatu nosnú dierku. Pri tom žiadny sopel nemám. Prosím vás máte s tým niekto skúsenosť? A ešte mi píska v ušiach len keď ležím.
Ďakujem

wewe4
29. apr 2019

Ahoj, s týmto problémom bojuje moja mamina už dlho a práve mi vravela takú kuriózny skúsenosť..darovala som jej masážny kremik Heat Lotion a on je taky intenzívny, hrejivý s prenikavou bylinkovou vôňou.
No a ona ako si privonala, hneď jej to pustilo hlieny, tak si to teraz natiera trošičku popod nos a na čelo a jej všetky problémy s dutina mi prešli😃
Ak chceš pošlem ti do správy link

milus777
29. apr 2019

Presne takto to mam aj ja. A pritom beriem aj desloradatine a aj tak...

jaja1991
autor
29. apr 2019

@wewe4 ďakujem za odpoveď...môžte mi poslať ten link?

wewe4
29. apr 2019

Poslala som vám😉

tanika
29. apr 2019

@jaja1991 kočka ja to isté a už aj operované dutiny, vona konci feb.som chtytila zápal dutín a riadny riadne preliečený výtery negatívne, a moje sliznice v dutinách nevedia spmätať cez deň sa dá ale v noci mi spuchnú vo vnutri dutiny a tlaky do hlavy do celé zle ....Orl , alegologia behám a nič znížená imunita sa zistila, krvný obraz na jednotku crp , norme a mne sa dutiny zapaľuju jedna radosť .....nevedia čím to je a ja som na prášky...😨

jaja1991
autor
30. apr 2019

@tanika ja tiež tie isté vyšetrenia ako vravíte aj aj vy. Alergologia negatívne, vytery negatívne crp v norme. Idem ešte k zubárovi

tanika
30. apr 2019

@jaja1991 no ja sa chcem objednať nejakému Orl spec .do Blava na konzultáciu lebo ten môj s tým nič nerobí a mna boli hlava , tlaky v hlave ,teda čelo čelne dutiny , žiadna nádcha , crp negatívne , vytery negatívne , krvný obraz komplet v norme . Už mi Má to otravuje tak žiť . 😏