Úplne prvé príznaky tehu

6. júl 2020

Dobrý večer 😊
Snažíme sa s manželom o dieťaťko a chcem sa spýtať aké boli vaše úplne úplne prvé príznaky kedy ste si všimla ,že s vami nieje niečo “v poriadku”? 😃 úplne prvé a kedy to bolo? Objavilo sa Vám niečo ak v prvom týždni už aleboo?

saska121212
6. júl 2020

Nájdeš toho plny internet 🙂) ja som mala prvý príznak naliate prsníky a meškajúci menzes. Tak to bolo až do pôrodu. Žiadne nevoľnosti, zistila som to keď som bola v 5tt🙂

deti95060810
6. júl 2020

ako pri ktorom tehu, každé je iné.... Ale pri dvoch tehu som nemala ešte ani len potuchu o tehu a ako prvý príznak bol veľká únava.... a neustále sa mi chcelo spať... Ale to som mala len pri dvoch tehu.... pri ostatných to bolo zas niečo iné...

bbebe
6. júl 2020

Moj prvy priznak bolo veeeelmi caste cikanie. Test vysiel pozitivny v den ocakavanej menstruacie.

luulinkaa
6. júl 2020

Mne prvé bolo divne, ze som mala silné bolesti v maternici už týždeň pred menštruáciou, čiže dosť skôr ako mávam a keď už som mala mat menstruaciu vôbec ma bruško nebolelo.. Potom ma začali bolieť prsia a maternica 🙂

janynyna
6. júl 2020

U mňa únava a hrozne má bolelo prsia.

lucijalucy
6. júl 2020

Bolesti podbruška ako keby som mala dostať ms a žalúdok ako na vode.

evkakozickova
7. júl 2020

Teraz pri druhom úplne prvé boli také že má strašne boleli prsia ešte pred tím než som mala dostať menštruáciu no a ja som tak stále rozmýšľala že s čoho má vlastné tak bolia začala som si ich obzerať až som nahmatala krčku ktorá ale nič neznamená a mňa vôbec nenapadlo že môžem byť tehotná 🤣 no to bol pre mňa šok keď sme to zistili a potom príznaky sa už len stupňovali nevoľnosti až zvracanie bolesť hlavy únava nechuť do jedla sama zo sebou som nevládala ani o syna sa postarať na to obdobie nechcem ani pomyslieť už

jaskolka
7. júl 2020

Každé tehotenstvo je iné. Pri prvom som nemala nič okrem meškania menzesu, bohužiaľ skončilo MA, pri druhom tak dva tri dni pred menzesom občas závrat, večer slabá nevoľnosť, a naplo ma z kávy, čo mi asi najviac tuklo, že sa dačo deje 🙂. Potom už meskalo a test ukázal //

thoughtfulweirdo
7. júl 2020

10 dnove meskanie menzesu... Nemala som predtym ziadne neobvykle priznaky, v podstate len klasicke nekonciace PMS. Ale ja som sa vobec nepozorovala, lebo v ten mesiac som to vobec necakala. Keby som na priznaky striehla, asi by som nejake nasla 😄

andrea_82
7. júl 2020

boleli ma prsia a mala som kovovú chuť v ústach. Neskôr nastúpila únava.

silviazlat
7. júl 2020

U mňa len meškajúca MS. Keď neprichádzala 5 deň, spravila som 2 testy a oba pozitívne. Žiadne nevoľnosti... Prsia ma boleli až od cca 10tt. a odvtedy maternica - väzy, ako sa rozťahovali.

ibrunova
7. júl 2020

Mňa hneď po týždni tak zvláštne preháňalo, asi dva dni. pri obidvoch deťoch.

ckatka
7. júl 2020

Ja vždy keď mám dostať menštruáciu, mám chuť na čokoládu. A teraz zrazu jeden deň mi meskala...ja som.sla v obchode okolo regálov s čokoládou, a tam že ble fuj čokoláda. Tak rovno za pokladňou je lekáreň, kúpila som si test a tam dve čiarky. Som v 4 mesiaci a doteraz mi sladké nechutí, čakáme chalana 😂
Aha a ešte mi bola zima furt. Pred menštruáciou mi je vždy teplo a teraz mi bola zima.

cervenaruza123
7. júl 2020

Ja som ako uplne prve mala neznesitelnu chut na niektore jedla. Vtedy mi blikla kontrolka, lebo ostatne "bezne" tehotenske priznaky boli u mna prakticky rovnake ako priznaky kazdy mesiac pri PMS.

vikcik
7. júl 2020

Ahoj, moje prve priznaky boli unava a zima. A este ma palili oci ( ale to asi od unavy)
Potom bolest prs( to mam vzdy pre menzesom) ale teraz to trvalo dlhsie a meskajuci menzes. Nevolnosti zacali az vo vyssom tyzdni t. 🙂
Nam trvalo 9m az sme sa dockali, a stalo sa to prave vtedy ked som si povedala ze tento jeden mesiac by bolo dobre keby sa nic nestalo.. takze naozaj plati ze to necakaj a vtedy sa to prave stane. 🙂
Drzim palce a prajem vela stastia 🙂

marion09
7. júl 2020

Začala mi z pŕs vytekať štavicka a to som bola estelen v 4tyzdni

ysseba
7. júl 2020

Úplne úplne prvý príznak bola bolesť podbruška - presne ako na menštruáciu, presne v tom čase ako som ju mala dostať. Povedala som si, že tak nič, ani tento mesiac to nevyšlo a aj som si dala vložku, lebo som čakala, že každú chvíľu prídu 🙈 Takže toto bol môj úplne prvý príznak

macko1007
7. júl 2020

zakazdym rano a aj pocas dna sa mi zahmlelo pred ocami a tocila sa mi hlava,potom mi na prsnikoch vystupily zilky..a meskala ms... ale uplne prve priznaky som mala este skor ako ms meskala(to zahmlievanie a tocenie hlavy)

anile12
7. júl 2020

Ja už som mala 8 deň od toho ako prebehla ovulácia trpnutie rúk čo mi bolo veľmi divne lebo mi nezvykne nič trpnut a trpli mi každý deň a neskôr aj nohy.

marlent
7. júl 2020

Prestalo mi chutit fajcit