Urológ na západnom Slovensku

riuska123
9. jún 2020

Ahojte,
Prosím poradte kvalitného urologa na západnom Slovenku, TT - BA. Hľadám súrne pre otca, môže byt aj súkromný, aby sa nečakalo pól roka na objednávku.

Ďakujem 🙏🏻

nikpa
9. jún 2020

@riuska123 pripnem sa ak môžem, muz ma pochodenych dvoch urológov z Ba a jedného z TT za posledneho pol roka ale teda takého doktora by som mohla robiť aj ja.

liz_lemon
9. jún 2020

MUDr. Hladík https://www.cuimed.sk/hladik.html
platí sa tam len 20 E/rok

0silvia0
9. jún 2020

V trnave si ludia velmi chvalia mudr. Cvika, u neho ste boli v TT?

riuska123
autor
9. jún 2020

@nikpa Presne, môjho otca v Trnave úplne odbili.. hrozný prístup...

riuska123
autor
9. jún 2020

@liz_lemon ďakujem, skúsim 🙏🏻

riuska123
autor
9. jún 2020

@0silvia0 u cvika je cakacka na objednávku aj pól roka :(

0silvia0
9. jún 2020

@riuska123 u cvika to funguje tak, ze si to mozes odsediet. On robi do vecera a ludia tam sedia hodiny... ako ja nechapem, ci sa to neda zorganizovat aj inak, ale ludia si to radsej odsedia.

nikpa
9. jún 2020

@0silvia0 áno, u Cvika bol opakovane za posledné roky, dokonca ho aj operoval. Ale posledné 2 návštevy u neho boli strata času.

riuska123
autor
9. jún 2020

@nikpa To vážne nepomohol? Lebo chcem aby si to u nho odsedel keď už je taký vychvaleny

nikpa
9. jún 2020

@riuska123 keď tam bol muž s rovnakým problemom asi 10 rokov dozadu tak ho správne diagnostikoval, zoperoval a dobre pretože by sme inak nemohli mat deti a mame ich. No teraz ked sa problém vrátil, teda rovnake príznaky, muz tam isiel dvakrát a pokazde ho poslal domov s tým, ze to nič nie je. No nedalo nam to a ina dr mu pri sone potvrdila, ze sa mu opäť vrátilo co mal pred rokmi, pritom Cvik mu opakovane tvrdil, ze nie. Takže netvrdím, ze je zly doktor lebo pred rokmi mu pomohol ale teraz neviem kde sa stala chyba...

0silvia0
10. jún 2020

@nikpa tak to je blbe, urologov je strasne malo a ti co su maju kvanta pacientov a nestihaju a beru ich ako na beziacom pase, asi preto... Ja som zhanala urologa minuly rok, nikto ma nechcel zobrat alebo vsade polrocne cakacky... Nastastie v ambulancii sa strieda s cvikom jedna lekarka, k nej som isla...

cawes
10. jún 2020

@riuska123 de uhercik robi v skalici ale chodi aj do trnavy sa mi zda. Mojej mamke velmi pomohol!

marlent
10. jún 2020

Puchov je to stale zapad...- mudr slobodnik