Už druhý rok mám bolesti

kavicka12
28. apr 2022

Ahojte už som písala viac krát tu no hľadám či niekto niečo nemal podobne,najprv som si myslela že je to od zuba tak som to odkladala no potom mi dr.dal citalec a v január i som dala von hornú osmičku.Bolesti mám stále foto v komente tak som išla zase k svojmu dr.poslal má na neurológiu vraj binma mala poslať na CT no ale najprv som bola ešte 2x na ORL tam som dostala 3 balenia dalacin ani neviem načo a moslim že ani tá doktorka nevedela načo mi ich dáva no vybrala som ich a zbytočne no u zubarky som dostala po vytrhnuti tiež dalacin a na neurológii som dostala citalec to sú antidepresíva a doretu.Zistovala či to biedu dutiny či bolesť niečo vyvoláva vypísala papier a hovory že všetko o mesiac po dobrati liekov na kontrolu,takže na mr som sa nedostala takže som išla k svojmu zase lebo ma na mr posielal ako prvý vraj má zoberú a že tu doretu nemôžem brat každý deň lebo ma znení po vynechaní bolí hlava a bolesti mám každý deň a druhý rok pravidelne tak o. No nevie on nieje odborník pri odborníkovi som už bola a dali mi lieky tak zase som na ibalgine že o mesiac ísť na neuro zaseibalgine

kavicka12
autor
28. apr 2022

Pri uchu.

panelacikova
28. apr 2022

@kavicka12 pozri si toto, či sa v tom nenájdeš....

https://fyziorh.sk/temporomandibularny-klb-a-je...

kavicka12
autor
28. apr 2022

@panelacikova tieto príznaky sedia asi všetky okrem toho praskania a pukania ,mám aj také stavi bolestivé že nemôžem prehĺtať ,pri prehĺtaní akoby mi malo niečo prasknúť pri uchu taký tlak akoby

kavicka12
autor
28. apr 2022

@panelacikova a tie bolesti hlavy a migrény ,mávala som ale ako trvá 2 roky ta bolesť pri uchu tak bolesť hlavy nemám

panelacikova
28. apr 2022

@kavicka12 ono nemusíš mať absolútne všetky príznaky.... ale ak je tento kĺb oslabený, vie narobiť šarapatu. jeho "sila" sa vyšetruje pomocou CT. bola som na to v RK

kavicka12
autor
28. apr 2022

@panelacikova tiež pre takéto bolesti?A čo pomohlo ti na to?Ja mám občas aj pocit že. Má boli aj ďasno po vytrhnuti zuba pred 4 rokmi no bola som aj na panorama.snimke a všetko ok🤦🙄