Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Užívali ste hubu Cordyceps sinensis?

xlucia
6. máj 2012

ak ano, ako vam pomohla? nemali ste vedlajsie ucinky?
dik

xlucia
autor
7. máj 2012

nikto nema skusenost??

mirellka
7. máj 2012

čo je to zač tá huba?

meryenes
7. máj 2012

Nemám skúsenosť priamo s touto hubou, ale viem, že je to jedna z troch zložiek produktu na podporu energie, aktívneho, vitálneho života, duševnej aktivity a sexuálneho zdravia. Tento produkt užívajú moji známy a veľmi sa im páči. Uvažujem o tom, že ho tiež vyskúšam.

meryenes
7. máj 2012

@mirellka Cordyceps sinensis – huba, ktorú si v Číne cenia už od staroveku pre jej úlohu pri obnovaní vitality a energie.

mirellka
7. máj 2012

@meryenes to nieje tá čo rastie v mlieku?

meryenes
7. máj 2012

@mirellka tak to netuším, tú definícku som našla na wikipedii 🙂

mirellka
7. máj 2012

@meryenes jaj,mne sa to nechcelo hľadať ale diky za info 🙂

meryenes
7. máj 2012

@mirellka ja som to nedávno pozerala, lebo som sa stretla s produktom, ktorý túto hubu obsahuje, tiež ma zaujímalo, že čo je to zač

xlucia
autor
7. máj 2012

@meryenes ano aj ja som citala ze to obnovuje hlavne tu vitalitu, ale nemam osobnu skusensot

xlucia
autor
7. máj 2012

posuvam

reisi
9. máj 2012

Uzivam casto. Hlavne ked som unavena si ju vzdy naordinujem, uzivam cca 3 mesiace.

xlucia
autor
9. máj 2012

@reisi kde a za kolko to kupujes? a ako sa potom citis? a ako si to davkujes?

reisi
28. máj 2012

@xlucia kupujem v bioshopoch na nete. Vyjde v akcii 26e. Mam pocit, ze mi pomaha, uzivam posledne roky, mozno dva- tri. Pocas druheho tehu samozrejme nie. Byvala som casto vycerpana ale jednak zivotosprava plus cordycdps, plus zmena myslenia mi pomaha...aj ked nie samozrejme vzdy. Ale take to vycerpanie na umretie som uz nemala davnejsie. Klop klop.

xlucia
autor
28. máj 2012

@reisi diky

murko111
29. mar 2015

ja mám dobré ohlasy na túto hubu: http://www.pharmhealth.eu/Instantna-huba-Cordyc...
je to duálny extrakt, takže sú tam účinné látky z vodného aj alkoholového extraktu, a je ho tam až 1,5g, takže to celkom cítiť 🙂 keď si na to človek zvykne namiesto rannej kávy, tak je v pohode celý deň 🙂

janka7519
27. sep 2015

Ahojte, beriem cordyceps uz 3 mesiac, mval som kutiky a vyrazky, po mesiaci mi to zmizlo, konecne nevedela som sa toho zbavit,.
Beriem iba certifikovane z UK od MEDICUM SK, http://www.medicum.sk/kategoria/imunita/cordyce...

CORDYCEPS
Pomáha v prevencii hyperglykémie (diabet typu 1 alebo 2) a poskytuje zlepšenie citlivosti na inzulín
Podporuje pravidelný srdcový rytmus, znižuje hladinu cholesterolu, inhibuje zrážanie krvných doštičiek
Regulácia narušené prenosu signálu v nádorových bunkách (prenos signálu je komunikácia buniek s ich prostredia
prostredníctvom receptorov a signálnych molekúl
Selektívna inhibícia syntézy RNA, čo umožňuje narušenie syntézy proteínov v rakovinových bunkách
Podporuje imunitný systém v boji proti infekciám (vírusová hepatitída) pečene
Indukcia tumorcelapoptose (programovanej bunkovej smrti)
Inhibícia angiogenézy (tvorba nových krvných ciev v tkanive karcinómu)
Ochrana pred poškodením obličiek
Posilňuje imunitný systém
Liečba chronických zápalových ochorení
Odolnosť voči infekčným chorobám
Aktivita ako antioxidant a čistič voľných radikálov
Inhibícia celmutaties
Inhibícia replikácie vírusu tumoru
Indukcia metylácie nukleových kyselín

Tu začni písať odpoveď...

Odošli