Užívam antikoncepciu a menštruácia mešká

66zdenka66
3. máj 2015

Ahojte žienky, prosím Vás o radu. Len teraz pred dvoma mesiacmi to je 11.Marca som začala užívať HAK Verya. Užívam ju pravidelné, od prvého menštruačneho dňa, ako mi Dr.kázala. Beriem ju pravidelne, každý deň v tú istu hodinu večer, ako som si stanovila (+- pol hodina, hodina). Neužívala som žiadne lieky, antibiotika, nebola som chorá, nevracala som, nehnačkovala som, proste nič, berem ju ako mám. Po doužívani prvého bistra som mala 7 dňovú pauzu, počas ktorej mi došiel menzes, bister som doužívala v stredu večer a v sobotu ráno mi prišli krámy, to je 3 dni od doužívania bista. Krámy mi trvaju cca 4 dni. Potom som zasa isla na druhý blister to je opäť vo strtok kde som pokračovala užívať HAK dalších 21 dní, všetko ok, teraz v stredu som doužívala a práve mi mali opäť dojsť krámy, myslela som že opäť v soboturáno mi prídu, ako na posledy, no dnes je už nedeľa a krámy stále nikde. Žienky poradte mi, v čom je problém? Užívam ich pravidelne ako mam, nič mi počas užívania nebolo, mala som pohlavný styk viackrát, ale partner to dal vždy mimo mňa, nie do mňa, takže sme nešli na plno. Je to bežné že meškaju, vzhľadom na to, že som začiatočník v užívaní HAK? alebo prečo?...Každej jeden Vám Ďakujem za akúkoľvek radu, informáciu a pomoc!!!

dadulka256
5. máj 2015

určite ti lepšie ako žienky poradí odborník na stránke www.poradnagynekologa.sk

anonym00000
7. júl 2022

@66zdenka66 ahoj ako si vtedy dopadla?