Užívanie liekov Alventa a Trittico v prvom trimestri tehotenstva

petkasaurus
2. júl 2019

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste niektorá užívala lieky Alventa a Trittico v tehotenstve, aj počas prvého trimestra, v akých dávkach a či je všetko v poriadku, aj keď už je bábätko väčšie.. Sú tu také témy, ale sú staršieho dátumu, prosím poraďte.. Ja som teraz vysadila, ale všetko sa mi vrátilo..

merien259
2. júl 2019

@petkasaurus ahoj neviem ako to je pocas tehu ale chcem sa.spytat ako si sa citila po užívaní trittica v akych dávkach si zacinala a preco si ho brala? Ja ho teraz beriem 6 den a je to zabijak rano ked vstanem akoby som bola celu noc na.zurke a pila... rano unava len sa mi spat chce... toci sa mi hlava sucho v ustach no hroza

petkasaurus
autor
2. júl 2019

@merien259 ahoj merien, zaciatky boli strasne, pamatam si, ze som zacinala na tretinke a rano som zvracala, strasne tocaky hlavy.. Tusim mi aj zuby drkotali.. Ale vydrzala som to, postupne sa zvysovala davka na celu tabletku- tri tretinky, uz si presne nepamatam, ako dlho to zvysovanie trvalo, bolo to vyse 2 roky dozadu.. Mam generalizovanu uzkostnu poruchu a s nou spojenu nespavost.. Musim sa ale priznat, ze samo o sebe mi moc nepomahalo, az ked mi pridali tu Alventu.. Ale ze zase niektorym staci len ta jedna tretinka a spia ako zabiti.. Snad som pomohla.. Hentie pociatocne stavy ti prejdu, neboj..

merien259
2. júl 2019

@petkasaurus tak ja mam uzkostnu a depresivnu poruchu tretinku beriem teraz zatial... ale mala by som celu brat... mne akosi ta tretinka nic nerobí tak neviem no... akurat ze som trochu unavena inak nic ale ked vezmem celu tak je to zabijak... a ano pomohla si mi vdaka

bobalocka
4. nov 2019

ahojte a to beriete aj ked ste uz tehotne teda pocas tehotenstva,

bobalocka
4. nov 2019

ja som vysadila a nedobre tak mi nasadila tritiko ale len stvrt vecer a brala som aj alventu ale prestala som teda vysadila mi ..tak asi sa ratim k liekom mozno co sa daju brat v pohdoe ak cchem byt tehotna ..aby som bola ok a fit ...lebo v takom stave sa citit a mat dieta sa mi moc nepozdava to ...ale treba vela bojovat a da sa to ...dakujem za odpovede

bobalocka
4. nov 2019

ja uz 14 rokov beriem lieky cize asi to uz necitim tak ako vy ..jedine pri vecsej davke alebo silnejsej asi tak nejako