• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Užívanie železa a tráviace problémy. Môžem ho vynechať?

10. decembra 2016 
@lenna30 ako pise adel, kup si melasu, zabera :wink: Mozno ta trochu chut odradi, ale da sa na nu zvyknut :wink: Tiez mam s nou len a len pozitivne skusenosti :slight_smile:
24. sep 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna30 No ako, už si tej melase prišla na chuť? :slight_smile:
9. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa, ale najprv som skúšala lyžičku čajovú a zapiť, ale to sa nedalo, tak teraz sladím kávičku ňou.... :D
9. okt 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príjemný deň Vám prajem. Už dlhé-dlhé roky mám žalúdočné problémy, mám kŕče a bolesti.Odporúčili mi diétu, ktorá čiasočne aj pomohla. Začala som hľadať alternatívne spôsoby, dostala som sa k liečivým hubám.Som rada, že príroda nám pomáha. Odporúčam Vám pozrieť si:
http://www.youtube.com/watch?v=VvNg3_isWmE#t=0
16. feb 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite neprestávaj jesť to železo.Ferro folgama som jedla aj ja, len sa pred jeho užívaním treba najesť. Nemala som z neho zápchy,práve naopak.Železo sa rýchlo doplnilo.:slight_smile:
16. feb 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu davam, maltoffer mu tiez nerobil dobre.
http://www.justnahrin.sk/podla-pouzitia/stavy-a-sirupy/narosan-cucoriedkovy
je dost drahy, ale je naozaj perfektny. Vyskusaj, ja som sa rozhodla ist touto cestou, prirodnou
16. feb 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dokedy ste uzivali tablety sorbifer durules alebo na kolko vam predpisala lekarka
30. nov 2016 o 16:54  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vás som 36tyzdni a doktor mi tiež predpísal železo surbifen a tiež mi bolo zle ztoho slaba zavraty herpesi visadila som ho a hned lepšie skúsim asi niečo iné
10. dec 2016 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idealne je zelezo vo forme chelatu. Pre mna to bola jedina forma, ktora mi nerobila ziadne traviace problemy. Spytajte sa v lekarni na zelezo chelat. Myslim, ze ho vyraba napr. Swanson.
10. dec 2016 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na chudokrvnosť jednoznačne Narosan z justu. Vysoká vstrebateľnosť a žiadne nežiadúce účinky. Pre viac info, kľudne poskytnem cez IP.
10. dec 2016 o 19:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok