Užívanie železa a tráviace problémy. Môžem ho vynechať?

hanam
27. jún 2009

Uzivate niektora zelezo a mate z neho traviace problemy? Ja ho mam uzivat ale asi o pol hodinu z neho vraciam a vyvraciam vsetko co som dovtedy zjedla. Tak ho uz nejem. Myslite ze je nevyhnutne ho uzivat alebo ho mozem vynechat?

mimi
24. sep 2012

@lenna30 ako pise adel, kup si melasu, zabera 😉 Mozno ta trochu chut odradi, ale da sa na nu zvyknut 😉 Tiez mam s nou len a len pozitivne skusenosti 🙂

adel22
9. okt 2012

@lenna30 No ako, už si tej melase prišla na chuť? 🙂

lenna30
9. okt 2012

dá sa, ale najprv som skúšala lyžičku čajovú a zapiť, ale to sa nedalo, tak teraz sladím kávičku ňou.... :D

zdravozit1
16. feb 2014

Príjemný deň Vám prajem. Už dlhé-dlhé roky mám žalúdočné problémy, mám kŕče a bolesti.Odporúčili mi diétu, ktorá čiasočne aj pomohla. Začala som hľadať alternatívne spôsoby, dostala som sa k liečivým hubám.Som rada, že príroda nám pomáha. Odporúčam Vám pozrieť si:

https://www.youtube.com/watch?v=VvNg3_isWmE
dobromila1111
16. feb 2014

Určite neprestávaj jesť to železo.Ferro folgama som jedla aj ja, len sa pred jeho užívaním treba najesť. Nemala som z neho zápchy,práve naopak.Železo sa rýchlo doplnilo.🙂

jorsulova
16. feb 2014

ja malemu davam, maltoffer mu tiez nerobil dobre.
http://www.justnahrin.sk/podla-pouzitia/stavy-a...
je dost drahy, ale je naozaj perfektny. Vyskusaj, ja som sa rozhodla ist touto cestou, prirodnou

denya89
30. nov 2016

Dokedy ste uzivali tablety sorbifer durules alebo na kolko vam predpisala lekarka

klaudia93
10. dec 2016

Zdravim vás som 36tyzdni a doktor mi tiež predpísal železo surbifen a tiež mi bolo zle ztoho slaba zavraty herpesi visadila som ho a hned lepšie skúsim asi niečo iné

mareen1
10. dec 2016

Idealne je zelezo vo forme chelatu. Pre mna to bola jedina forma, ktora mi nerobila ziadne traviace problemy. Spytajte sa v lekarni na zelezo chelat. Myslim, ze ho vyraba napr. Swanson.

lubkacibulka
10. dec 2016

Na chudokrvnosť jednoznačne Narosan z justu. Vysoká vstrebateľnosť a žiadne nežiadúce účinky. Pre viac info, kľudne poskytnem cez IP.

dankolia
28. apr 2017

Maminky beriem aktiferrin a vsimla som si ze mam ciernu stolicu moze to bit z toho?

mareen1
28. apr 2017

@dankolia Ano, moze to byt...