Užívate niekto koloidné striebro?

esmera50
3. sep 2019

máte niekto skúsenosti s dlhodobým užívaním striebra? myslím ústne, vraj farbí oči a kožu namodro, ale vraj ej to len mýtus, ja sa tak chcem liečiť, mám chronické choroby, zápaly, alergie, akné, žily v očiach rozšírené po zápale...mám to risknúť? je to už asi to jediné, čo by mi pomohlo...

eliska13
3. sep 2019

@esmera50 kamarátka tým lieči celú rodinu a nie sú Šmolkovia😉

esmera50
autor
3. sep 2019

@eliska13 ok, to si ma ukľudnila, lebov raj to dá preč čokoľvek, aj chronické veci, ale neprejaví sa to časoM? ako dlho sa liečia? dva roky, viac?

eliska13
3. sep 2019

@esmera50 to neviem, ale deti majú často zápal dutín, ona učiteľka v školke odvtedy je stále chorá, ale neviem ako dlho časovo to berú.ja som to raz kúpila na pleť kozmetická má na to upozornila celkom fajn výsledok len treba dodržiavať všetko uložené v tme, ...

nikpa
3. sep 2019

@esmera50 čo to znamená podľa teba dlhodobé užívanie?

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
berny800
3. sep 2019

Ja tým liečim moju rodinu už niekoľko rokov a podľa potreby. A modrí nie sme, iba zdraví . Ten pán, čo je populárny modrou kožou to podľa mňa pil namiesto vody

esmera50
autor
4. sep 2019

@berny800 zrejme, diky za povzbudenie :D

esmera50
autor
4. sep 2019

@nikpa ja neviem, aj tri roky...

nikpa
4. sep 2019

@esmera50 až toľko som nečakala 😀 no každopádne záleží koľko PPM a v akom množstve, ten jeden známy blázon čo z neho zmodral ho pil niekoľko rokov namiesto vody. Ale ak si budeš dávať denne zopár ml tak to bude asi v pohode a teda s prestávkami. Inak ja mám s ním len dobre skúsenosti, čo sa týka bradavíc, zápalu oči, hrdla, kútiky, akné a neviem ešte čo všetko za tie roky čo ho používam

0hena0
5. sep 2019

@nikpa ahoj. Kupujes z lekarne? V sklenenej tmavej nadobke alebo umelohmotnej tmavej.

nikpa
5. sep 2019

@0hena0 vždy kupujem v lekárni v tmavom skle, ani som nehľadala inde, už som si tak zvykla.

esmera50
autor
5. sep 2019

@nikpa ja hcem ísť k niekomu čo tým lieči, nebudem si dávkovať sama a a ni z lekárne nechcem

esmera50
autor
5. sep 2019

@nikpa tak vraj to stiahne žilky z očí aj, a okrem toho sa budem liečiť niekde, kde okrem striebra dostanem aj iné prípravky, čiže hádam nezmodrám :D

0hena0
5. sep 2019

@nikpa dakujem. Ja som isty cas z madarska ale posielali v umelohmotnej flasi a viem tak, ze to nieje dobre. Len v tmavom skle.

esmera50
autor
5. sep 2019

@0hena0 tak tá pani, čo sa u enj budem leičiť, hádam vie, čo robí

zuzkaz91
5. sep 2019

Aj ja ho mám doma ale bojím sa ho používať,ani neviem ako..

eliska13
5. sep 2019

@esmera50 ja som prvé mala od jednej pani čo ho vyrába tá kozmeticka kde som bola a druhé z lekárne, ale ona hovorila, že tie z lekárne nie sú dobré už si nepamätám prečo.

esmera50
autor
6. sep 2019

@eliska13 nie sú, počula som to tiež, preto chcem ísť na to k niekomu, čo tým lieči a vie, akoto dávkovať a riediť atď.