Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vaginálna mykóza

luciferik452
21. okt 2014

Chcem sa opytat.. Ak moj partner bol lieceny na mykozu, ktoru chytil odo mna.. (antibotikami, mastickami) Moj doktor mi odporucil aby aj on siel k lekarovi na vysetrenie, kam ho mam poslat? a ako to zistia ci je vylieceny? pre mna je to velmi dolezite..kedze ja sa uz liecim 3 mesiace. a stale a stale sa mi vracia.

dakujem

junovka
21. okt 2014

@luciferik452 k urologovi.A nemas nahodou mykozu aj niekde inde na tele, ako napriklad na nechtach na nohe? 😕 Ja som sa trapila niekolko rokov takto, dokonca aj muz bol lieceni, a nakoniec kamen urazu u mna boli plesne na nechtach na nohach.Odkedy som si nechty vyliecila odvtedy mam pokoj uz zopar rokov, klop-klop!

luciferik452
autor
21. okt 2014

ano mam s tym problem... ak by sa ti chcelo.. precitaj si prispevok odo mna, ktory som napisala asi pred hodinou - NARUSENA MIKLOFLORA.. nebudem to spat rozpisovat. 🙂 a inak dakujem velmi pekne.. 🙂

junovka
21. okt 2014

@luciferik452 ja som to liecila vsetko naraz-plesne na nechtach aj mykozu na gynde, brala som Probiotika asi cca 2 tyzdne, neumyvala som sa ziadnymi sprch.gelmi na intimnych miestach, len cistou vodou,a hlavne, nepozivaj ziadne parfemovane vlozky a toaletaky a uz vobec nie tampony...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli