Vaginálna mykóza

nikolal
24. dec 2014

Môžem používať V tehu čipky clotrimazol A masť imazol?

niki101988
25. dec 2014

@nikolal Skús naštudovať príbalový leták a navyše samoliečba, samodiagnostika sa v tehotenstve odporúča ako psovi kotúčové brzdy

zata2
25. dec 2014

neviem uz si dost vo vysokom stadiu radsej by som isla ku gynekologovi aby ti povedal moja to neriesila zo zaciatku lebo tym trpim uz 9rokov mavam ju dooost casto ja ju proste dostanem zkuska cokolady musim si davat sakramensky pozor, no ale neriesila to lebo som to nemala hrudkovite uplne a potom som ho mala az zlty tak mi dala cipky asi 4tyzdne pred porodom a dlllho som sa toho nemohla striast. davaj si aj probiotika tie vyrovnavaju rovnovahu a jedz cesnak vynechaj biele pecivo sprchace.....aspon zatial

bosoriak
25. dec 2014

@nikolal Clotrimazol sa moze cele tehotenstvo. Ale ak si chces byt skutocne ista, nepytaj sa na fore, ale aspon v lekarni, pripadne uplne najlepsie u lekara. Ale vzhladom na datum, bude asi lepsia ta lekaren.

Inak v tehotenstve byva mykoza pomerne bezna, kvoli zmenenej hladine hormonov, meni sa aj kysle prostredie v posve a to je zivna poda pre tieto kvasinky. Ja som pocas kazdeho tehotenstva vybrala pol lekarne na mykozu, lekarka mi vzdy predpisovala krem gynazol a cipky polygynax (oboje su na predpis). Mne uz napr. Canesten ani nezabera.

Drzim palce, nech to zaberie, mykoza je potvora.

nikolal
autor
25. dec 2014

@bosoriak V 20.tt mi lekárka predpísala clotrimazol, ostala mi jedna čipka A keďže som V noci nemohla vydržať, tak som si ju dala

bosoriak
25. dec 2014

@nikolal Inak este rosalgin je rychla ulava, len ho treba davat bez aplikatora v tehotenstve, takze je to take krkolomne, ale fakt ulava.

trgypadl
25. dec 2014

@nikolal lenze jeden cipok na preliecenie nestaci