Vajička muchy na sekanej. Môže mi to spôsobiť problémy?

romanka_369
26. jún 2019

Ahojte, mam taku otazocku..dneska som vysmazala sekanu. Nechala som ju na linke nech vychladne asi hodinku. Potom som sa isla najest, zjedla som dva kusky (ktore si myslim boli čisté) a az potom som si vsimla ze su na niektorych castiach nakladene vajicka muchy..fuj..moze mi to sposobit nejake problemy ak som nedajboze taky kusok zjedla.? Som v 2 mesiaci tehu.. Dakujem

jankapepe
26. jún 2019

@romanka_369 vajíčka samotné nie.....strava budúcnosti....bielkoviny 😊 áno je to nechutne ale nič ti nebude.

deti95060810
26. jún 2019

nič ti nebude...a ďakujem, dnes už nejem...😉

0silvia0
26. jún 2019

@romanka_369 to si udržala v žalúdku po tom, čo si zistila? 😲 V tomto období si kúp ochrannú sieťku na potraviny, nech nemusíš takéto nechutnosti viac riešiť.

whatever1
26. jún 2019

@romanka_369 fuj🤢

romanka_369
autor
27. jún 2019

je to fuj veru a udrzala lebo som si vravela ze som zjedla urcite ciste kusky :D ..a kazde rano som kamoska s wc tak som si povedala ze ked tak rano to urcite pojde von :D ..ale dakujem za odpovede..budem kludnejsia..🙂

jana_vaj
27. jún 2019

Ako musím povedať, že mi prišlo zle, ale ako nemá sa ti čo stať. Tak ako si ich zjedla, tak aj vindu von. Teraz je to ťažko si proste nechať niečo len tak vonku vyložené

whatever1
27. jún 2019