Vaše skúsenosti s Fresh depil

alllexis13
10. júl 2016

Mile damy,chcela by som vediet vase skusenosti s depilacnym kremom Fresh depil.Funguje naozaj tak dokonale ako som sa docitala v reklame,alebo mozem kupit v drogerii hocaky lacny a vysledok je rovnaky?Za vase skusenosti a postrehy dakujem!

dabon
11. júl 2016

Tak nejaka recenzia by zaujimala aj mna 🙂 dnes mi naskočila reklama a celkom ma to zaujalo 🙂

alllexis13
autor
11. júl 2016

@dabon no ved toto-a zatial nikto nic...no ja som ho aj tak objednala a uvidim.... 😉

lamadambella
11. júl 2016

aj mna by to zaujimalo tiez mi vyskocila reklama

alca85
11. júl 2016

ja som našla len toto mimo toho blogu tej Veroniky
http://www.cotezajima.cz/freshdepil-llc-depilac...

alca85
11. júl 2016

ale aj to vyzerá byť preložené odtiaľto http://www.pr.com/press-release/677232

denaha
11. júl 2016

No baby tak skusila ho nejaka z vas?

alca85
11. júl 2016

@denaha pochybujem, že to má už niektorá vyskúšané, keď len pár dní dozadu začala na to bežať reklama..a všetky tie akože recenzie na tej stránke sú len preložené a mená vymyslené

103dominecqa103
11. júl 2016

Tiež som hladala vsade mozne. Zaujalo ma to ale ak to ma byt take iste ako zelena kava hm neviem :/ ale dajte potom vediet ako ste dopadli 🙂

martuska272
11. júl 2016

Ahojte.aj mne to poslala segra, či skusime, tak sme objednali...no vo fakture je adresa firmy San Francisco USA...ci to nie je nejaký blud za hodnú sumu a nebude sa kde sťažovať, že to nemá požadovaný výsledok...

lablava
11. júl 2016

Ahojte, je mi to luto, ale obavam sa ci to nie je len stranka s cielom ziskat informacie, na ktoru sme naleteli :( firma z faktury na adrese v USA neexistuje, tel. cislo ma len odkazovu schranku a adresa z webky je tiez v USA. Ako pisete, osoby v recenzii su vymyslene. A ked sa realne zamyslime, pochybujem, ze toto zlozenie moze mat taketo ucinky.... nadchli sme sa, nuz bodaj by som sa mylila a pride to, co sme objedali a bude to aj fungovat ;)
Navyse jednodnova akcia uz trva niekolko dni a stale je polednych 8 balickov, aj ked pocas registracie za predaju 2...

alllexis13
autor
12. júl 2016

Nuz,risk je zisk,alebo sa poucim,ze si treba zajst do grogerky a nespekulovat 😅 Dnes mi ma prist balicek,len som oholena,budem musiet par dni pockat.Dajte vediet,ako to u Vas zafungovalo 🙂

00benova00
12. júl 2016

Aj ja to mam objednane a ma mi to dnes prist. No som straaaasne zvedava 😂 nohy mam aj ja zial oholene ale tak skusim ruky😝😝😝

zuzkam15
12. júl 2016

Ahojte, ja som si to tiez bezhlavo objednala ako zazrak 😀 ale musim povedat ze nesplna to to, co tam oni pisu ... nevravim ze to neda dole chlpky ale asi tak ako ziletka ... kolko to vydrzi neviem lebo len dnes som si to aplikovala ale ak by mal niekto o to zaujem kludne mu predam 2 balenia 🙂 (manzel ma asi zodrie z koze ☹ 😀 ) ach co pre krasu my zeny urobime ... takze ak by to niekto chcel kludne vam to predam 🙂

mimiblondinka
12. júl 2016

No vobec to nie je taky zazrak ako pisu dneska mi to prislo ale katastrofa chlpky nezmizli akurat sa tak skrepovateli na take jemne paperie a musela som si to oholit ... Ak to este nemate objednane ani neobjednavajte za tu cenu to vobec nestoji ... Ale co uz clovek sa uci na vlastnych chybach

denaha
12. júl 2016

Djky za recenzie

00benova00
12. júl 2016

Mozno to ma ten ucinok ze to dlho vydrzi... Uvidime... Mne tie najemnejsie tiez ostali a zkrepovateli. Ale nieco na tom bude pretoze to odstranuje tvrde chlpy napr moja pazucha pred a po

00benova00
12. júl 2016
alllexis13
autor
12. júl 2016

Tak dnes mi doviezol kurier a pyta sa:Coze to mate,ked to veziem kazdemu...Takze piste,piste,ako ste dopadli... 😀

lussy554
12. júl 2016

@zuzkam15 a cena za jedno balenie??

alllexis13
autor
12. júl 2016

@lussy554 32 eur

tobinko2011
12. júl 2016

@zuzkam15 mam zaujem vezmem hned

mimiblondinka
12. júl 2016

@00benova00 tak mozno ano ja som to nemala kde skusit len na rukach kde mam chlpky jemne a to mi ich neodstranilo ... Tak mozno na tie tvrdsie chlpky to je teda

marcela1908
12. júl 2016

Zdravim zienky mam otazku kde sa da objednat tento depilacny pripravok?za odpoved vopred dakujem. 🙂

alllexis13
autor
12. júl 2016

@marcela1908 daj si do googlu depilacny krem FreshDepil a vyhodi ti to tam...

alllexis13
autor
12. júl 2016

Inak prave som skusila aplikovat zatial len na ruky.Nieco islo dole ale tie co zostali su pokrcene,ako paperie...o par dni skusim znova a uvidim.

marcela1908
12. júl 2016

@alllexis13 dakujem

dami27
12. júl 2016

Zdravim dámy.
Tiez som dnes obdrzala balicek s tymto akoze zazrakom.
Podla.mojho nazoru ja kedze som tmavovlaska je to s chlpkami o nieo tazsie. Su velmi tvrde a strasne rychlo rastu. Samozrejme.po precitani tej stranky som to hned chcela vyskusat. Ale vysledok je asi taky isty ako s obycajnym depilacnym kremom.za 4eura z drogerky. Akurat mozno menej smrdi nez normalny. Mozno skor tie co su blond to az tak neje vidno ked pouziju tento krem lebo ja ked to chcem mat hladke.musim to este doholit.Ak by mal.niekto zaujem mozem predat. 🙂 potom dam vediet kolko to vydrzalo

lablava
12. júl 2016

Ahojte, tak toto mi dnes prislo na email, tak uvidime:
"Radi by sme Vás uistili, že náš produkt je:
- úplne bezpečný
- 100% účinný
- výsledky budete môcť vidieť už do 2 týždňov"

Tak uvidime ;) aspon ze ta firma naozaj existuje :D :D
Inak vdaka za skusenosti!

mimiblondinka
12. júl 2016

@dami27 takisto je to aj s blondinami ... Do hladka si to musim tak ci tak doholit akurat mi to tie chlpky zjemnilo ...skusala som na rulach ...este to skusim na nohach ked mi trosku dorastu a uvidim