Veľmi časté močenie, čo mám robiť?

mia1111111
10. nov 2019

Ahojte fakt už som zúfalá, keby s tým niekto ma skúsenosti alebo minimálne pozná niekoho, bola by som rada keby mi sem napíšete. Moj problém je v tomto.. ak vypijem náhodou 2 poháre vody za sebou(dajme tomu 4deci) tak musím ísť cikať minimálne 5 krát, pretože na jeden krát to nejde. Stále mam pocit akoby sa mi chceli ísť na wcko. Vždy si musím strážiť koľko vypijem a hlavne pred spánkom. Tieto problémy trvajú cca 4 mesiace, keď som bola u doktorky zistila mi zápal, ktorý sa mi ale vraj údajne už dávno vyliečil. Keď som u nej bola zase, v moci mi nenašla vraj nic. Už som vážne zúfalá 😔

amylee1910
11. nov 2019

@mia1111111 ja som toto mala pred 4 dnami...ale pomohl mi urinal a urologicky caj.. o dva dni uz dobre

ctrl
11. nov 2019

@mia1111111 https://www.blokurima.cz/pribalova-informace/ mne veľmi pomohla Blocurima URO plus

malebiele
11. nov 2019

ahoj, tiez mam tento alebo podobny problem, niekedy viac, niekedy menej, cez den ani nie, ale najma pred spanim idem aj 5x na wc. Mne zistili hyperaktivny mocovy mechur. Teda aj ked idem pred spanim na wc a vyprazdnim mechur uplne, staci ze kym dojdem opat do postele, uz citim ze mi zasa treba. Lekar mi na to predpisal nejake tabletky, ale neberiem ich, lebo sa uzivaju dlhodobo a ja nechcem do seba stale nieco hadzat, takze radsej si strazim to, kolko pred spanim vypijem ☺️

janina1127
11. nov 2019

@mia1111111 skús urinal a brusnicový horúci nápoj z lidla, ja by som možno poprosila doktorku aby vypísala papier na sóno a prípadne dala antb. na preliečenie 🙂

malebiele
11. nov 2019

Ja ked som mala zapal mocovych ciest a az tak silny, ze som nakoniec skoncila na pohotovosti, tam mi povedali, ze urinal a vsetky tie brusnicove pripravky ktore som brala su len marketing, takze radsej k doktorke a nech da daco poriadne

spageta85
22. nov 2019

Baby som v haji d toho stále cikam aj keď minimum pijem čo robiť? Bojím sa či to není niečo zle. Zápal vylúčili..

malebiele
23. nov 2019

@spageta85 a ide z teba normalne alebo len po troche?

spageta85
23. nov 2019

@malebiele ako kedy ale žiadne cvrky skôr normalne

malebiele
23. nov 2019

@spageta85 ja to mam podobne, najma vecer, kedy uz sa snazim nepit..idem na wc, normalne sa vypisam vsetko co to ide, ze mam pocit ze uz tam nic nieje a o dve minuty mi treba zas a zas pisam normalne dlho... Povedal mi urolog ze mam hyperaktivny mocovy mechur, kedy mi urobil ultrazvuk mocoveho mechura, mala som ho plny, isla som sa vycurat, vsetko co to dalo, a znova mi urobil ultrazvuk a videl ze tam nic nemam...ale napriek tomu ako som od neho odisla do 10 minut mi trebalo zas... mozno je to aj tvoj problem, zapal som tiež nemala ziadny. Skus sa na to spýtať urologa, pripadne skus ist k inemu urologovi co ti povie

jana_eyre_2
23. nov 2019

Keď mal môj syn problém s častým pitím tým pádom aj s cikanim a cukrovka sa vylucila, naša pediatricka mi okrem iného nariadila aj sledovať aký objem vypije a vycika.. našťastie on to mal dobre, ale vravela mi, že ak by cikal viac ako vypil, alebo naopak o dosť menej ako vypil, mohol by to.byt problém s obličkami.. na tvojom mieste by som zašla za dr ešte raz, pre výmenný lístok k urologovi..

nikkyy93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz