Používame cookies. Viac informácií tu. OK
amylee1910
11. nov 2019

@mia1111111 ja som toto mala pred 4 dnami...ale pomohl mi urinal a urologicky caj.. o dva dni uz dobre

ctrl
11. nov 2019

@mia1111111 https://www.blokurima.cz/pribalova-informace/ mne veľmi pomohla Blocurima URO plus

malebiele
11. nov 2019

ahoj, tiez mam tento alebo podobny problem, niekedy viac, niekedy menej, cez den ani nie, ale najma pred spanim idem aj 5x na wc. Mne zistili hyperaktivny mocovy mechur. Teda aj ked idem pred spanim na wc a vyprazdnim mechur uplne, staci ze kym dojdem opat do postele, uz citim ze mi zasa treba. Lekar mi na to predpisal nejake tabletky, ale neberiem ich, lebo sa uzivaju dlhodobo a ja nechcem do seba stale nieco hadzat, takze radsej si strazim to, kolko pred spanim vypijem ☺️

janina1127
11. nov 2019

@mia1111111 skús urinal a brusnicový horúci nápoj z lidla, ja by som možno poprosila doktorku aby vypísala papier na sóno a prípadne dala antb. na preliečenie 🙂

malebiele
11. nov 2019

Ja ked som mala zapal mocovych ciest a az tak silny, ze som nakoniec skoncila na pohotovosti, tam mi povedali, ze urinal a vsetky tie brusnicove pripravky ktore som brala su len marketing, takze radsej k doktorke a nech da daco poriadne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli