Veľmi som schudla a nedarí sa mi pribrať

malickeslniecko
13. okt 2021

Ahojte som tu nova 🤗
Prosím vás o radu som matka 4 deťom o ktoré sa starám sama som nad svoje sii nevládzem mám problém z chudnutim. Strašne som schudla a neviem ako začať priberať od začiatku hoci čo zjem nič žiadne ani pol kg som 😏😏 už vicerpana z všetkého

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malickeslniecko
autor
13. okt 2021

@zazvorka87 práve že nie sme spolu vôbec , 😏😏😏 čoskoro sa budeme rozvádzať takto som už asi 5 mesiace mám veľké výdavky a čo kúpim a zjem tak už nedokážem ďalej niečo viacej do škôlky mi chodí iba jeden najstarší ostatné so.mnou V kuse rodina sa mi otočila chrbtom 😢

andreatytler
13. okt 2021

@malickeslniecko Pravdepodobne mas problemy s vahou koli stresu. Niekto s stresovych casoch pribera a niekto chudne.
Podla toho co si napisala sa zda ze potrebujes pomoct s vahou, detmi a trapi ta ze si sama a ze rodina sa ti otocila chrbtom. Este nieco ine? To chudnutie ti sposobuje nejake zdravotne problemy? Si financne zabezpecena? Mas kde byvat? Mas priatelov co ti pomozu? Su deti zdrave? Skus si napisat vsetky problemy a trapenia a zorad ich podla dolezitosti. Ten ktory ti sposobuje najviac stresu daj na vrch a tak dalej. Potom zacni pracovat na tych co su na vrchu a tie vyries prve.

orta
13. okt 2021

toto je problem zo stresu, keby si bola v klude, ze by vsetko bolo okej tak myslim, ze by ta toto netrapilo, treba si uvedomit, co je ten klucovy problem, co ta najviacej trapi ;)

irusa
13. okt 2021

Ale si si naložila...pozrela som si tvoj profil..ani sa ti nečudujem,že chudnes