Veľmi suché vlasy. Čo mám ešte skúsiť?

nana77
20. sep 2009

Ahojte!
Neviem, či je podobná téma už založená, a ak áno, nenašla som ju 😔 .
Poraďte, čo so suchými vlasmi? Už som skúšala všelijaké možné prípravky a nezabralo vôbec nič. Mám vlasy hrozné, pripadám si ako striga. Veľmi som chcela dlhé, nechala som ich rásť, ale teraz vážne uvažujem, že pôjdem na krátko, aj keď veľmi nerada. Nemáte nejaké osvedčené recepty, také, čo Vám pomohli???
Ďakujeeem! 🙂

dididi30
20. sep 2009

kupovat specialne sampony na suche vlasy, sampon aj kondicioner plus po umyti speci masku...
ked vlasy umyvas, tak umyvat pri korienkoch pri zmyti na spodne vlasy stecie sampon, co staci, nebudu tolko suche....tiez je dobre pouzivat po umyti jablcny ocot, ja ho riedim s vodou...
tiez su teraz v obchodoch specialne oleje, ktore si votries do vlasov ked su mokre alebo suche.
takties su dobre olivove zabaly, olivovy olej na vlasy a zabalit na pol hodky do uteraka 😉 olej je dobre kapanek zohriat
inak ti zavidim, ja mam vlasy skor mastne a konece suche 😒

nana77
autor
20. sep 2009

ahoj diddi, dakujem za odpoved. no u mna je aj ten problem, ze ked pouzivam vselijake tie pripravky, tak sa mi tiez zacnu velmi mastit... ale konce suche, take az chemlonove. tak som myslela, ci to nie je z tych vselijakych chemickych samponov. ci neexistuje nejaky "babsky" domaci a hlavne osvedceny a ucinny recept.
inak, je pravda, ze som si ich dost casto fenovala, lebo pri dvoch detoch by som nemala cas nechat ich len vyschnut... stale nieco okolo malych je. ale teraz uz ani nefenujem, zatial ale nepomohlo...

susik77
20. sep 2009

nana: ja mam tiez velmi suche dlhe kucerave vlasy. velmi mi pomaha par pripr. z kadernictva-Wlla SP- konkretne je dobra sada Repair-sampon, kondicioner, maska. pripadne hydratacny sampon, kondicioner a hydromaska. Nakoniec si davam este tuzidlo Wella high na kucerave vlasy-mam pocit, ze mi ich aj hydratuje. V kadernictve ti urcite poradia 😉

susik77
20. sep 2009

oprava - Wella SP 😉