Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Veľmi vysoký a dlhý pulz po orgazme

sarahh28
30. jún 2015

Ahojte mam otazku vypila som prave cierny caj a mali sme dobry sex môze byt ze po velmi ntenzivnom orgazme mi doslo az od srdca tak zvlstne proste uz je tomu aj dobra hodina a ja nemôzem nic robit lebo len v klude mam tep 80-92 a ked nieco robim je mi az na odpadnutie. Tlak som mala nizky 100 na 56... ale tep mam strasne vysoky ked lezim 80-90 a ked nieco robim tak aj viac a neda sa to vlastne lebo nesiham a som akoby malatna a je mi divne. Nikdy som to po sexe takto nemala inak zviknem mavat vysoke tepi a velmi nizky tlak a vtedy musim lezat, dakujem

sarahh28
autor
30. jún 2015

Proste ked lezim mam pulz 91 a ked chodim tak mi je tazko viete poradit co s tym

kuka221
30. jún 2015

Fú, ešte, že bol ten sex dobrý, lebo keby bol na nič a ešte by mi bolo zle, tak to by ma fakt nasralo 😉

kafedame
30. jún 2015

Vyhladaj lekára...

maria_u
30. jún 2015

ak máš doma magnézium, daj si. aj ja mávam vysoký pulz, magnézium je moja prvá pomoc...

moni73
30. jún 2015

Magnezko a lezat chvilu. To nie je tak vysoky tep, ja mam po lieku 90-120... :(

sarahh28
autor
30. jún 2015

Vsimla som si ze ked pravidelne jazdim na bicykli tak mam tep lepsi ale takto.... CITIM SA AKo starena mala by som nieco so sebou robit. Zlakla som sa ze je to nejake nebezpecne ma tak zvieralo na hrudi a citala som si ze ked mi je zima a mam to na hrudi no proste vsetky tie symptony nasvedcuju ze ma prilis vysoky tep podla mna ked chodim aj viac. Pred rokom mi robili srdcove krvne testy a aj ekg pravidelne a vsetko ok. ale su dni ako dnes a ked nelezim tak to nezvladam. Moni 73 je to nebezbecne co s tym ma robit. Zevraj norma je 60 aj ked volakedy sa za normu ratalo 70-80- ja potom z toho znervozniem a samo ze srdce sa nechce nadstavit nissie je to tak neprijemne... co s tym...

sarahh28
autor
30. jún 2015

Ja mam doma calciu magnezium a zinok v talete pomôze aj to ?

sarahh28
autor
30. jún 2015

sorry myslela som v tabletkach pisem po leziacky

sarahh28
autor
30. jún 2015

Moni 73 ako sa ti to prejavuje a co ti povedali lekary? Ja mam pocit ze nemôzem chodit namahat sa a ked to robim mam pocit ze spadnem a taka zima studene ruky a tlak v hrudniku a na krku tlak ale nemavam vôbec vysoky skôr nizky na zaciatku som sa bala ze asi vysoky tlak ale vzdy mi to nameralo tep medzi 90 vyssie

worker_falcon
30. jún 2015

1. nepi čierny čaj pred fyzickým výkonom
2. nepi čierny čaj na prázdny žalúdok pred fyzickým výkonom
3. ak máš pocit, že so sebou musíš niečo robiť, tak to sprav. Nepíšeš nič o výške, váhe, tvojej postave a iných problémoch.
P. S. Magnézium je ako keby si oškretý lak na aute prelepila leukoplastom.

maria_u
30. jún 2015

daj si aj to, ale pre istotu si domov kúp do zásoby šumivé magnézium. ja mávam bežne 85-90, to je taký môj štandard, ale zvykne mi vyskočiť aj na 130... už som absolvovala všetky možné vyšetrenia a podľa doktorov je všetko OK, takže fičím na magnézkach... neboj, oddychuj, magnézko môžeš 2x1, keď by to neprechádzalo... a ak by bolo moc zle, choď na pohotovsť...

sarahh28
autor
30. jún 2015

Dakujem to s tym ciernym cajom bola blbost no som chuda 170cm a vaha 57kg dakujem vam za rady dufam ze to prejde dost a to stve
iank nefajcim ani nic tak stravujem sa len bio takze s tym to suvis urcite nema ja som bola od rana velmi unevane preto ten caj

dakujem vam

sarahh28
autor
30. jún 2015

Ale urcite s tym pôjdem k lekarke lebo ma prave napadlo ze aj pred mesiacom ked osm posilovala tak mi presne takto doslo zle a zvieralo mi to chrbat tlak bol ok tep vysoky vyzera to tak ze ked sportujem mam urcite dni alebo neviem od coho to zavisi strasne vysoky tep tak ako aj po intenzyvnom org. môze byt ze moje telo tak reaguje ale normalne to nie je

diky

sarahh28
autor
30. jún 2015

INak ten vysoky tep nesie nejake rizika myslim ze mam potom vecsiu sancu na infarkt alebo nieco ine? nestresujem len ma to zaujm ci je to nejako nebezpecne

dekys
30. jún 2015

@sarahh28 ahoj ja mam taký pulz stale,a nizky tlak,..zijem s tym uz dlho rokov /mam 26/ ale ja uz som na to zvyknutá.su na to lieky, vola sa to tachykardia....ta porucha 🙂

worker_falcon
30. jún 2015

@sarahh28 nerieš, skrátka sa ti prirýchlo vstrebal kofeín z čierneho čaju - vzhľadom na zvýšenú fyzickú aktivitu a pravdepodobne prázdny žalúdok. Zhoda viacerých okolností. Mala si si ešte dať l-karnitín, to by si šla rovno na pohotovosť 😀
A pravdepodobne ti chýba cukor - energia. Preto sa nemá cvičiť na lačný žalúdok.

sarahh28
autor
30. jún 2015

Ty kokos je to divne lebo teraz mi je zrazu ok a aj ten tep mam 60 a taku dobru hodinu som mala pocit ze ked si nelahnem uvidim hviezdicky na oblohe a vlastne s ami to aj predtym pri cviceni stalo a tiez to po dvoch hodinach preslo ludi averm ze to bude uz ok a dakujem vam za vasu pomoc a podporu v tych neprijemnych chvilkach. Inak sranda lebo ma teraz prestal tlacit ten hrudnik a aj ruky nemam studene a lepsie sa mi dycha - dekys ty to mavas tiez s ymi rukami a hrudnikom? Bola si s tym niekde?

dekys
30. jún 2015

@sarahh28 necitala som celu diskusiu, ale ak myslis tlaky na hrudniku,a tazsie dýchanie, tak ano,uz aj to sa mi viackrat stalo. nechodim s tým uz nikam, pred skoro 10mi rokmi som s tým bola u srdciarky,dala mi liek,ale brala som ich len chvilku.neberiem uz ale nic.naucila som sa s tým zit.aj tak budem zit kratsiekedze mam taký vysoký tep...to uz je tak ☹ a nejdem do seba pchat lieky, ktoré mi mozu privodit dalsie problemy,vies,ako to býva...

dekys
30. jún 2015

@sarahh28 kazdopadne by si mala ist s tým k internistke, aj moj priatel to mava,zacalo mu to skoro pred rokom,uziva Concor

dzejn80
30. jún 2015

To moze byt tachykardia ... Moze to byt nebezpecne, zivot ohrozujuce. Urcite to nezanedbaj a daj sa vysetrit, aby si vedela o co ide ...

sarahh28
autor
30. jún 2015

fúha to si ma normalne vystrasil ale pôjdem s tym internistke chcela som uz predtym nakolko je to neprijemne stava sa mi to hlavne po nejakych vykonoch alebo pri zmene pocasia tlak mavam velmi nizky hlavne ten spodny mam aj 50 a tep vysoky. Tak uvidime caute a dakujem.

sarahh28
autor
30. jún 2015

No tak som volala vo stvrtok idem na krv chcu vylucit ci ide o stítnu zlazu a mam ist zajtra obvodnemu na zakladny test a ten ma podla potreby posunie dalej prednostne, tak uvidime

caute

moni73
30. jún 2015

@sarahh28 az teraz som sa dostala.... ked ti je ten tep neprijemny, urcite navstiv lekara. prve vysetruju ako pises stitnu zlazu, tiez to moze byt chudokrvnost, ked bude vsetko ok, poslu ta kardiologovi - tam si pytaj aj zatazove ekg, ked sa ti zvysuje pri namahe... drzim palce
@dekys nestras, nebudeme kratsie zit. vraj je to blbost, ja som tomu odhodlana verit 😉 . mne zistili rychly tep asi v 18tich a dostala som lieky, ktorym som odolavala az do zaciatku tohto roka (to mam 41 rokov). lenze ja som mala namerane priemerne tepy za 24 hod. 114. takze uz tiez jem concor. ked mi je fakt ze blbo, tak mam okolo 160-180.

mihula
30. jún 2015

@sarahh28 a ked k tomu všetkemu pripočitas na hovno gramatiku može ta aj picnuť.Na tvojom mieste by som doporucila,doucit slovencinu,spomalit pri sexe a nekontrolovat sa az tak.A ešte,čo na to tvoja mama?

nemezys
30. jún 2015

@sarahh28 mne takto zistili problem so stitnu zlazu.ine priznaky som nemala

sarahh28
autor
1. júl 2015

Mihula písala som pol leziacky a zijem vyse 10 rokov v zahranici a gramatiku som mala vzdy na prt, ale pre zaujmavost som napisala par knih viem ze podla tohoto ma uplne vysmejes ale mali aj úspech takze neposudzuj hned ludi. Ja viem, ze hrozne gramaticky pisem normalne sa musim kontrolovat nakolko som uplne vybehla z písania. Na moje vlastne písanie som mala vzdy cloveka profi a ten sa chudak zapotil pri mojej gramatike. Takze vsetlkým tým ktorý si tak strasne nezakladaju na gramatike ale aj tym co to tak strasne vadi* SORRY,!!!! A pri sexe nespomalit je uzasny taký aký je 🙂 a snad to moje srdce vydrží a este nekontrolujem sa, ale keď nemôžem normalne chodiť a je mi na odpadnutie tak si asi že zmerám ten tlak ci je vsetko ok.... No dobre tak Vám ďakujem a uvidíme

caves ludia - Láska a mier radosť a šťastie....

bianca
1. júl 2015

zacali praaaazdninyyyyyyyyyyyyyy jupiiiiiiiiiiiii

sarahh28
autor
1. júl 2015

huráaaaaááaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Treba si ich užiť... 🙂

bianca
1. júl 2015

@sarahh28 evidentne si ich neuzivas ked travis cas na tomto fore a zahlcujes ho hlupostami.Smutne

rebekanr
1. júl 2015

Ja mavam tiez tep vzdy v klude okolo 100, ale nejak intenzivnejsie som sa nad tym nezamyslala. Ale po fyzickej namahe mi tiez byva zle-ale ako pisu kocky, kvoli nizkemu cukru.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli