Venózny angióm - máte skúsenosti s touto chorobou?

smejko0501
9. apr 2019

Ahojte máte niekto skúsenosť s touto chorobou?Začala som mať po treťom pôrode problémy s krcnou chrbticou a hucanie v hlave , to som liečila rehabilitaciami,tie nezabrali,infuzie tiež nezabrali,nakoniec hyperbaricka komora,tu som absolvovala len raz,druhý krát som ju nezvládla,museli sme ukončiť....Tak nakoniec ma poslali na magneticku rezonanciu vyšetrenie mozgu a tam mi našli venózny angióm ..S chrbticou problemi stale sú,a aj s hukamin v hlave,.A všetky tieto vyšetrenia ktoré som absolvovala,bolo cez ORL,a to koli tomu hucaniu....s magnetickej sa zistilo,že to hucanie s tym nic spolocne nemá....že mám ten venozny angiom v centrálnej nervovej sústave v mozgu....takže mám ísť na neurologiu....toho sa snažíme nájsť...Povedali že sa to bude pravdepodobne operovať,že liekmi sa to už nevylieci....preto by ma zaujímalo,či si niekto tymto už prešiel,či ma niekto skusenosti a že čo ma vlastne čaká.Dakujem velmi pekne za každú odpoved.

tanika
21. máj 2019

@smejko0501 ahoj poprosím ta mám tento nález venózny angióm prosím čo ti povedal neurolog ako s tým bojím sa neurologa mám za dva týždne a mám strach o čo ide....dík za odpooveď

eliotko
3. okt 2019

Ahojte zienky 😊 mam ten isty problem...uz som absolvovala vsetky vysetrenia...skoncila som na invalidnom dochodku ako 27 rocna...tak ak mate otazky kludne sa pytajte...sama som sa dozadovala odpovedi ale nikde som sa nic nedocita...

maca08
16. jún 2020

@eliotko rada by som vedela od akých Dr ste mali odporúčanie na invalidný dôchodok. Ako vám to zistili a príznaky, a samozrejme k akým doktorom chodíte. Ja som už asi bola všade. Bola by som rada keby ste mi odpísali, môžte aj do správy 🙂. Ďakujem

eliotko
16. jún 2020

@maca08
@maca08 napisete mi vas facebook? Nap8sem vam tam

maca08
16. jún 2020

@eliotko Marcela Repčíková Tvrdá, ďakujem veľmi pekne

lienocka16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliotko
15. júl 2020

@lienocka16 dobry den. Napiste na fb Janka Sestakova

lienocka16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliotko
16. júl 2020

@lienocka16
@lienocka16 vy ste ako na fb?

lienocka16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didin
22. aug 2020

@eliotko ahoj ak môžem, mne zistili v pravej mozockovej hemisfere drobný venozny angon, miernu artrofiu mozgu a nakoniec demyelinizacna etiologiu av bielej hmote drobné do 5mmnespecifickych t2

didin
22. aug 2020

@didin na fb môj link Andrejka Jakubcova, Dunajov, 79 rocnik

gita09
27. sep 2021

@eliotko ahoj. Aj mne diagnostikovali venozny angiom pred 2 rokmi. Aj predtym som mala problémy s bolestami hlavy, uz rok ma taha na lavu stranu, trpnu mi koncatiny. To moze byt odtoho? Mal si aj inu doagnostiku na invalid?

smejko0501
autor
10. okt 2021

@gita09 zdravím mne len hučí v hlave, točí sa mi ked urobím prudký pohyb.
Ked počujem silný hluk,ozyva sa mi to.
Nebola som na kontrole 1 a pol roka.
Akurát to idem riešiť.
Som zvedava ako sa to zmenilo.

smejko0501
autor
10. okt 2021

@gita09 moze to byt stoho
Invalidný nemám.

gita09
10. okt 2021

@smejko0501 ahoj aj mene huci v hlave, ja teraz idem koncom mesiaca na kontrolu. Opytam sa na to.

radi11
9. jún 2023

@gita09 Ahoj prosím ťa môžem sa spýtať ako si na tom s tou dg.? mne zistili teraz na MR jemný venozny angiom v ľavo...trošku som zostala vystrašená.Mavam bolesti hlavy, uchu, niekedy zhoršené videnie vždy som to priposivala migréne ...dá sa s tým normálne fungovať?

eliotko
19. júl 2023

@radi11 ahoj áno dá sa fungovať normálne...mávam tiež bolesti hlavy aj strácam zrak a nerobí mi dobre fyzická záťaž

nadulienka
2. feb 2024

Dobrý deň eliotko môžem poprosiť kontakt na Vás ? Mam pár otázok 🙂 mám podobný problem tiež mám venózny angióm

eliotko
5. feb 2024

@nadulienka dobrý deň môžete ma kontaktovať na FB... https://www.facebook.com/janka.d.danisova