Venušine guľky - skúsenosti

4ocka
27. dec 2013

Cauko baby,mam taku traaapnu otazku,uz teraz mi je tazko sa nato takto opytat.. ale zaujali nas s manzelom... venušine gulky :D samozrejme,navnadila nas(mna) knizka 50 odtienov :D no a chcem sa opytat,mate s tym niekto skusenost? mam Mirenu,vnutromaternicove teliesko,mna osobne by ma toto ani nenapadlo,ale manzel- a nezamota sa ti to tam nejako??? kurnik,chrobak v hlave nenormalny,a nechce sa mi bezat cela cervena za gyndu a pytat sa..dufam,ze sa nenajde nejaka dobra dusa co ma vyhanbi do neba...dik vopred

petrita00
27. dec 2013

Nezamota 🙂. Ved ani pri pohlavnom styku sa manzel nedotyka mireny a gulicky budu len v tych miestach kde aj tvoj muz 🙂

velkacica
27. dec 2013

ja že, či sa TO nezamotá na manžela 😉 😀

awalancha3
27. dec 2013

...........ja asi neporadím, ale daj potom vedieť či to za to stálo........ 😉

4ocka
autor
27. dec 2013

@velkacica :D som sa z chuti zasmiala :D

4ocka
autor
27. dec 2013

@awalancha3 jj,hadam v januari cosi bude :D

sliznik
27. dec 2013

@velkacica ak si ich predtým vyberie, tak nezamotá! 🙂

billam
28. dec 2013

@4ocka ak mas Mirenu, nic by som si tam nepchala...ani tampón si nemôžeš vkladať.

marylis
28. dec 2013

@billam az na to, ze tampon si mozes davat ;) Mam Mirenu a moj lekar mi povedal, ze tampony niesu absolutne ziaden problem, len ich treba vyberat opatrnejsie, tot vsio ;)

janinah
28. dec 2013

no,len aby si celá červená nebežala na gyndu sa tam dolu rozmotávať 😉
",mna osobne by ma toto ani nenapadlo,ale manzel-"....na oplátku by ti mohlo napadnúť,nech si dá manžel pírsing na penis,či bude nadšený 😀

billam
28. dec 2013

@marylis ok, mozes, ale na vlastnú zodpovednosť...lebo s tamponom mozes vytiahnuť aj mirenu 😒 Sa cudujem, že tvoj lekár ti to úplne v pohode schválil...všade sa odporúčajú vlozky - aj na pribalovom letáku.

monyccka
28. dec 2013

M7renu mas predsa v maternici, ci nie? A venusine gulocky sa vkladaju len do vaginy. Neviem si predstavit, ako by sa mohli pomotat..je to hladky kov, bez vystupkpv..takze podla mna kludne 🙂 a ked chces relevantnu odpoved, zavolaj na gyndu. Gynekolog ti odpovie a vyhnes sa trapnemu pohladu a cervenaniu ;)

zlte_kuriatko
28. dec 2013

@4ocka neboj sa nič sa ti nestane 🙂 ale z vlastnej skusenosti guločky sú nič moc, ja som to raz mala, mm mi to kúpil na ozivenie 😀 ale ja na tom nič nevidím.. daj vedieť ako sa ti to páčilo 😎

4ocka
autor
28. dec 2013

@billam neviem ako by som si tamponom vytiahla mirenu.. porovnaj si dlzku,resp. mozem si max porovnat ja svojho manzela,teda dlzku jeho.. supermuzika a tamponu...ked on neciti mirenu a to ma ake cm,tak pochybujem ze tamponik malicky ti ju stiahne..

4ocka
autor
28. dec 2013

baby dik,zatial prevladza kladna odpoved,takze asi pojdeme do toho..akurat co muz cital mudre clanky a boji sa ze ho gulky ukratia..ze to bud kade tade nosit a ze on z toho nbude mat nic 😖

dorotka265
28. dec 2013

@4ocka no jemu musi stacit blazeny usmev jeho milovanej 😉

ajsenz
28. dec 2013

Mám známu čo má vnútromaternicové a oni používajú aj guličky, aj nejakých delfínov či čo to 😀 aj vibrátori a nikdy nemala žiadny problém 😉

shopoholocka
28. dec 2013

Odskusane,ale mne to nerobilo uplne,ze nic😀

billam
29. dec 2013

@4ocka prečítaj si pribalovy letak 😉

jana5555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitka3
21. jan 2014

Boze co to je zasa za blba tema....☹

kiki68
21. jan 2014

ako nechcem byt blba,ale citat knizku a mat to realne doma su dve veci, kupila som si ich na posilnenie panvoveho dna ( vraj to pomaha) a teda malo by to mat velmi mily efekt aj okrem toho,ale neni to nejake terno,nehovorim,ze to nei je vobec prijemne,ale zase netreba od toho cakat revoluciu 😉 pomotat sa to ozaj nemoze... 😀 sak kupte,vyskusajte a uvidite...