Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vitamíny na vlasy

hazelgracegus
9. okt 2021

Ahojte, v lekárni mi poradili vitamíny na vlasy ale až 3 druhy a ja neviem si vybrať. Nemáte s niektorým reálnu skúsenosť či dobrú alebo zlú? Ide o Revalid hair complex, Forcapil a Donna hair forte. Ďakujem za každý názor

tinagy
10. okt 2021

@hazelgracegus Forcapil mi pomohol v minulosti na vypadávanie vlasov 👍

michaela_murinova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
10. okt 2021

@hazelgracegus revalid. Drahsi, ale mne zafungoval.

dee01
10. okt 2021

@michaela_murinova tie šampony proti vypadávaniu sú všetky naprd, nerobia pekné vlasy, skôr vodičky, séra lokálne a potom tablety vnútorne

hazelgracegus
autor
10. okt 2021

@dee01 ja prave hladam tablety nie šampóny lebo mam problem a mastnymi vlasmi a raz som skusila sampon a vlasy ako slama

dee01
10. okt 2021

ja používam vlasové hnojivo, ale zatiaľ len mesiac

hazelgracegus
autor
10. okt 2021

@dee01 a vidíš nejakú zmenu?

oblecenie99
10. okt 2021

@hazelgracegus Vitamíny na vlasy z DM a obyčajný DIXI šampón zihlavovy resp. ten čierny, pánsky, s kofeinom😉

hazelgracegus
autor
10. okt 2021

@oblecenie99 a ake konkretne vitaminy

dee01
10. okt 2021

@oblecenie99 žihlavový šampón brutálne vysúša vlasy....skôr potom nejaký žihľavový vývar, či vodičku...na opláchnutie
@hazelgracegus preto som písala, že užívam iba mesiac, zatiaľ sa mi zdá, že menej vlasov mi padá, ja som to začala užívať, lebo mám nadpojené vlasy, aby sa i tak nezničili..

hazelgracegus
autor
10. okt 2021

@dee01 ďakujem

oblecenie99
10. okt 2021

@hazelgracegus Oni majú tuším len jeden druh 🤔

oblecenie99
10. okt 2021

@dee01 Aha, no to om nevedela, lebo na sebe som si nevšimla, ale dobre vedieť do budúcna

marcellka32
10. okt 2021

Venira vitamíny-jedny mám v ponuke, objednala som omylom 4 balenia namiesto 3 ak chces, ja si varím žihľavu, keď vývar vychladne a je teplý, strčil hlavu do hrnca prípadne si s dvoma nadobami prelievam vlasy nad vaňou, čo stečie znova prelievam vlasy, mám 4 riedke vlasy, takže tiež musím niečo robiť, žihľavu som si nasusila aj na zimu

dee01
10. okt 2021

@marcellka32 tá žihľava ti viditeľne pomáha? ja som to takto dávnejšie robila alebo aj s orechovými listami, len mi to chytalo vlasy do tej farby, mám ich blond...

marcellka32
10. okt 2021

@dee01 žihľavu môžeš aj na blond, ja mám hnedé vlasy,..no opakujem to raz týždenne keď mám čas, doslova si hlavu namocim do hrnca a masirujem pokožku prstami

dena138
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzika19
26. okt 2021

@hazelgracegus mne nepomohli ani tabletky, ani sampon, po dlhych mesiacoch skusania kadecoho, zabral az kolagen

hazelgracegus
autor
27. okt 2021

@zuzika19 a to vo forme tabliet alebo ako si to mam predstaviť

kiwi3
27. okt 2021

@hazelgracegus ja som mala asi vsetky a nepomohlo mi nic. zalezi ale aky je dovod vypadavania vlasov. inak kludne si mozes dat aj nejake multivitaminy, napriklad pre tehotne a mas to to iste, len casto lacnejsie.

zuzika19
27. okt 2021

@hazelgracegus nie, ten co uzivam ja je vo forme sirupu, ktory si dam do vody, rozmiesam a vypijem, mozem naraz alebo postupne a kedze je to sirup s pomarancovou prichutou, velmi mi chuti a navyse zvysujem prijem tekutin

kinderzwillinge
27. okt 2021

@zuzika19 Mohla by si mi prosim napisat do spravy, ktory presne to je?

hazelgracegus
autor
27. okt 2021

@zuzika19 mohla by si aj mne napisat presne aky mas?