Vnútorný nepokoj a úzkosť po vysadení antidepresív

ivetafer
28. jan 2020

Ahojte idem si po radu od vás,,,, prosím vás sk niekto niečo také zažil alebo zažíva skúste mi napisat
Už asi cca mesiac neuzivam antidepresiva vysadila som, brala som 6 rokov, na úzkosť......
Teraz už asi pár dní mam strašne stiahnutý žalúdok a nechuti mi jest niekedy ma ráno napína..... V priebehu dna sa to niekedy zlepší ale ráno znova kolotoč.....
Beriem magnerot a tiamin.... Co by ste mi odporučili alebo poradili co mam robiť.... Nechcem ísť naspäť na lieky

renatka1985
28. jan 2020

@ivetafer vysadila si ich postupne, pod dohladom lekara, ci sama narazovo?

ivetafer
autor
28. jan 2020

@renatka1985 postupne pod dohľadom lekara

eliska13
28. jan 2020

@ivetafer je to znova úzkosť, neuroza...na zimu si nemala vysadzovat

renatka1985
28. jan 2020

@ivetafer no, rozhodne by som konzultovala s lekarom. Po 6 rokoch na liecbe sa moze stat, ze sa uzskosti vratia, najma v zime, ako spomina @eliska13 . Skus s lekarom prebrat nejaku jemnejsiu alternativu, aspon docasne.

viktoriatinktury
29. jan 2020

@ivetafer Dobrý deň. Hubová tinktúra Korálovec Ježatý je na tieto stavy ako stvorená. Ak by ste chceli bližšie info kľudne ma kontaktujte

zaraforme
3. feb 2020

@viktoriatinktury dobrý deň, môžem poprosiť info do správy? Ďakujem

ivetafer
autor
4. feb 2020

@viktoriatinktury poprosím info do správy, dakujem

polyjanka
9. feb 2020

@viktoriatinktury mozrm poprosit info, dakujem

viktoriatinktury
12. feb 2020

Dobrý deň.

AK by ste mala záujem riešiť svoj problém prírodnou cestou mala by som pre Vás tinktúry buď Rozchodnica Ružová alebo Korálovec Ježatý.

Rozchodnica je bylinka ktorú sme vyluhovali v alkohole. Kvapká sa dva krát denne a medzi jej najvýnamnejšie účinky patrí:
Pôsobí proti depresíí a stresu, zlepšuje duševné funkcie, má silné antioxidačné účinky, je vhodná pri prevencií psych. chorôb, zlepšuje imunitu, zvyšuje telesný výkon.

Korálovec Ježatý je huba vylohovaná v alkohole a pije sa dva krát denne po jednom štamperlíku:
Používa sa pri nedostatku energie, nespavosti, zlepšuje pamäť, úzkosť a depresie. Je to prírodné antidepresívum. Tak isto zlepšuje imunitu, hojenie rán, pamäť a celkovo ukľudňuje telo.

Ak by bolo treba nejako poradiť. Kľudne mi môžete napísať kedykoľvek

sonicka315
12. feb 2020

@viktoriatinktury Dobry den, poprosim blizsie info. dakujem.

miskaradko
14. máj 2020

@ivetafer ahoj ako sa ti dari? Uz je to lepsie?

celesta17
27. dec 2021

@viktoriatinktury poprosím info