Vodové flaky vo vlasoch-čo na to zaberá?

lenkak0
21. júl 2018

Ahoj tak píšem tu znovu🤗.Priateľ má vo vlasoch nepekné fľaky z ktorých sa potom následne robia nepekné chrasty.V lekárni nám lekárnik odporučil šampón,ktorý sme aj kúpili..vlasy si musí umývať každý deň lebo sa mu z toho veľmi mastia a používa len ten šampón no že by to pomáhalo..no neviem 🙈 za tie peniaze som čakala väčší zázrak...Viete čo na to pomáha? Mali ste s tým skúsenosť alebo poznáte niekoho kto to už mal? Zo začiatku sme to moc neriešili no teraz keď to má skoro po celej hlave sa to už riešiť musí..ku kožnej sme sa objednali no ideme až v septembri.Ďakujem za radu

viktoria1425
22. júl 2018

@lenkak0 Ahoj 🙂 Mam toto isté vo vlasoch. Mne kožná nevedela pomôcť, dala mi dve rôzne maste,zmenila som stravu. Momentalne používam tiež z lekárne šampón na lupienku, ktorý stal nemalé peniaze. Tiež to nevyzerá, ze by to pomáhalo, len mi to tlmí. Lupienka-psoriaza ja s tym uz bojujem roky ale drzim Vám palce nech Lekarka pomôže😊

alobalka
22. júl 2018

@lenkak0 ja osobne by som hladala skôr sera na vtieranie do pokožky, aby dlhšie pôsobili vo vlasoch. Na báze konope. Videla som tuším od značky cannaderm?

hettinka
22. júl 2018

Moja mama takéto niečo mala ako alergickú reakciu na paradajky. Treba pochodit lekárov, kožnú, krvné odbery, aj alergo.

liz_lemon
22. júl 2018

skus Selsun z lekarne, a treba to aj premastovat s kyselinou mliecnou, ktoru ti tiez zarobia v lekarni

lenkak0
autor
22. júl 2018

@viktoria1425 Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 😊 Držím aj ja Vám palce nech sa toho zbavíte lebo viem,že to je nepríjemný pocit keď si to náhodou rozškrábete a potom to máte všade ☺

lenkak0
autor
22. júl 2018

@alobalka Aj ten šampón sa má na hlave nechať pôsobiť 10min. čo robíme stále 😊 Ďakujeme za radu ,určite to pozrieme 🙂

lenkak0
autor
22. júl 2018

@hettinka Ďakujeme,určite ho teda donútim pochodiť doktorov ☺

lenkak0
autor
22. júl 2018

@liz_lemon Ďakujem veľmi moc za radu 😊

karamellka1
13. aug 2022

@lenkak0 Dobrý večer, podarilo sa vám to vyliečiť? Dcére sa to tiez objavilo vo vlasoch a aj ju to svrbí. Čo vám pomohlo?

lilke
13. aug 2022

Otec mal niečo podobné vo vlasoch. Recepty od koziarky nezabrali. Mamina mu to potierala 5% kyselinou mliečnou. Treba to nechať pôsobiť aspoň pol hodinu. Pomohlo.

stanulienkat
13. aug 2022

@karamellka1 to môžu byť kvasinky, treba ísť ku kožnému a dať predpísať Nizoral šampón. Aj kozmetika, co uvadza autorka je fajn. Ale teda nevieme, ci nakoniec pomohla.

karamellka1
14. aug 2022

@lilke prosím vás a tu kyselinu mliečnu kúpim v lekárni?

lilke
14. aug 2022

@karamellka1 v BA áno, ale len v niektorých lekárňach to vedia namiešať... neviem, ako v iných mestách, rodičom ju napr. nosím.

karamellka1
15. aug 2022

@lilke ďakujem, skúsim sa opýtať

katarinka289
5. jan 2023

Ahojte.Mojej dcere sa to objavovalo a striedavo mizlo cca rok.Teraz to ma ok,no na tom mieste,kde sa to objavovalo nema vlasy.Stalo sa vam to niekomu?

titwa
19. jan 2023

@katarinka289 dobrý deň my s tým bojujeme už je to asi 2 mesiac. Potriem to salicilovym olejom namiešanym od Dr. A na tampóne mi ostane taká hnedá farba. Zmizne to a zase sa to ukáže na nejakej inej časti vo vlasoch.

titwa
20. jan 2023

@karamellka1 dobrý deň aj moja dcera to ma. Ako ste to liecili

karamellka1
20. jan 2023

@titwa zmizlo jej to samé, akurát vlasy si vždy po umytí vyfenuje. Predtým zvykla pobehovať s mokrou hlavou. Uvidíme, či sa to objaví znova. Vôbec neviem z čoho to mala.

katarinka289
21. jan 2023

@titwa uz som si poziadala o termin na koznom. Vcera som jej zbadala zasa na inom mieste 😕

titwa
22. jan 2023

@katarinka289 áno aj my ideme na kozne termín mame na koniec februára. Tak dajte potom vedieť ako ste dopadli

katarinka289
1. máj 2023

@titwa tak pisem zasa.V piatok idem opat na kozne.Dr.povedala,ze to moze byt bakterialna infekcia korienkov.Dala jej atb.mast.Ta pomaha v tom,ze ked zbadam zacervenanie a natriem to,na druhy den to cervene nema,ale vlasy jej tam vypadnu.Rastu sice v zapätí nove,no nemoze tak mat celu hlavu.Rozsiruje sa to. Vlavo to ma natrete.Nema to az tak vypadane

megan777
1. mar 2024

@lenkak0 ahoj co pomohlo muzovi aj ja to mam