Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vriedok vzadu za uchom. Čo to môže byť?

Zdravie a chorobyKočíky Babypoint
63
21. aug 2019

Ahojte chcela som sa spýtať či náhodou nemá niekto skúsenosti stym že by mal na uchu zo zadu takú menšiu hrčku a v strede také čierne ako bodka keď sa toho dotknem boli to ináč nie rada by som vedela kam stým ísť alebo čo to môže byť😥 mám to tam taký mesiac

sissy27
21. aug 2019

@63 k obvodnému a nech ťa prípadne pošle na kožné.

nika3136
21. aug 2019

@63 choď k obvodnému, zhodnotí čo je to kožný problém alebo či treba navštíviť aj otorinolaryngológiu

limetka69
21. aug 2019

zeby jebak? 🙂

63
autor
21. aug 2019

@limetka69 myslím že nie keďže je tam to čierne v strede

limetka69
21. aug 2019

@63 no tak stare prezrete vyrazky maju ciernu bodku, :D ale nehadam sa, kedze to nevidim

jankapepe
21. aug 2019

@63 chcelo by to foto

simca06022011
21. aug 2019

Ak to nie je kliešť je to normálna vyrazka, teraz čítam že ti tam je mesiac... Skoc si rovno na kožné.

dopolbokaodrata
21. aug 2019

To vážne už aj s je.akmi chodíte k doktorovi?

kristina_00
21. aug 2019

To nemyslite vážne že ju s týmto posielate lekárovy...😂 Mňa práve prekotilo naozaj, moja je to zapálený "uhor" natri to zinkovou masťou alebo Himalaya viac účelový krém a za dva - tri dni je po tom..

dopolbokaodrata
21. aug 2019

@kristina_00 potom, že tí doktori nemajú byť otrávení, keď im tam s takýmito vecami ľudia chodia..

kristina_00
21. aug 2019

@dopolbokaodrata ja ale nechápem ako môže vlastne niekto s takýmto "problémom" navštíviť lekára.. Ja idem lekárovy fakt s niečím vážnym, keď si neviem rady a preliecit to doma a nie s každou vyrazkou nechápem fakt asi je veľa hodín už

dopolbokaodrata
21. aug 2019

@kristina_00 tak dnes sa chodí ozaj s každým prdom a naháňajú sa diagnózy.. raz som sedela u kožného (ja som ťažký psoriatik a chodila som na biologicku liečbu, inak tiež nejdem kým nepadá dole hubou) a sestra vzala do predsiene deda a pýta sa ho, s čím prišiel. Do ambulancie bolo všetko počuť. A dedo spustil že viete, takto v zime keď nosím tieto ponožky tak ma hrozne svrbia nohy. Ako chudák doktor, bolo vidno že by si aj zahrešil, kebyže tam nesedím.

simca06022011
22. aug 2019

No keď to tam má mesiac tak to by už dávno ako zapálený "uhor" bolo prec...

limetka69
22. aug 2019

@simca06022011 nechcem zachadzat do tetailov, moj muz ma sem tam vyrazku, nema nejake akne alebo co, ale ked ju ma bude ju mat kym mu ihlou neprepichnem a doslova nevyoperujem ten humus von, a vobec to nema zapalene, je to len gulicka tvrda, ktora sa nevie sama dostat von, takze tak asi, 🙂

dopolbokaodrata
22. aug 2019

@simca06022011 ty si asi nevidela ešte tie videa na YouTube však 😁

kristina_00
22. aug 2019

@limetka69 presne tak, môj drahý mal toto iste na krku rok.. Zbadala som to až na dovci 😂 vtedy sa mi priznal že už to tam ma rok, neviem ako to je možné že som si to nevšimla 🙈 hneď som mu to prepchla, povytlacala, natrela zinkovou.. Pomohla aj morská voda a na konci dovci už nič nemal ☺️

simca06022011
22. aug 2019

@dopolbokaodrata praveze videla a v tých amerických to doluju lekári von 😁 skalpelom 😂

mamcotka
22. aug 2019

Mne sa to raz stalo a bola som na chirurgii. Normalne mi prepichli hnis a vycistili.. choď s tým k lekarovi bez hanby. A neboj nie je to nic strasne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre