Všeobecná lekárka v Žiline

tinuskaaaa
17. júl 2016

Ahojte. Poradte dobrú všeobecnú lekárku v Žiline, najlepšie nejakú mladšiu, ktorá hneď neobije pacienta, keď sa dlhší čas hľadá príčina ťažkostí. Môj lekár po pár negatívnych testoch vyhlásil, že mi nevie pomôcť a teraz, keď mám k nemu ísť cítim sa ako by som ho otravovala ako nejaký hypochonder :( Pritom mám stále pocit, že sa dá urobiť viac. Ďakujem.

hyta
19. júl 2016

Poznáš Mudr. Máchu? Podľa mňa to je pri dnešnom mizernom zdravotníctve svedomitý lekár. 🙂

evittam
19. júl 2016

MUDr.Marcová Jana, len neviem či ešte berie pacientov.

tinuskaaaa
autor
19. júl 2016

@hyta Ahoj. Som si povedala, že chlapa už neberiem 😀 . Potrebujem poriešiť "babské" veci. Ale dík za info.

tinuskaaaa
autor
19. júl 2016

@evittam Ahoj. A vieš mi povedať či je to mladá lekárka alebo už nejaká staršia? Pozrela som na nete, má fajn hodnotenia od pacientov.

evittam
19. júl 2016

@tinuskaaaa Jasnéé, no určite mladší ročník - tak okolo 45 😉

rrybka
19. júl 2016

Mudr.Blahusiakova v poliklinike pred vchodom do nemicnice.uzasna zena a odbornicka a sestricka tip top

tinuskaaaa
autor
27. júl 2016

@rrybka Ahoj. To je v tej novej modernej budove ešte pred tým ako sa prejde cez bránu do areálu nemocnice? Tiež je to nejaká mladšia lekárka? ďakujem

rrybka
9. okt 2016

@tinuskaaaa

ahoj prepac nepozeram moc upozornenia..ano je to este skor ako sa prejde brana nemocnice je tam aj Dr. Stempel aj kardioambulanci a tusim, ona je maldsia tak okolo 40 r ale velmi dobra aj odbornicka aj clovek, poznam ju z byvaleho pracoviska. a sestricka teiz skvela urcite neobanujete

pierko858
13. jan 2017

Tiez chodim k dr.Blahusiakovej a mozem len odporucat