Vtiahnuté bradavky

lenatn_123
10. jan 2018

Ahojte mamicky? Som jedina ktora sa obava ze nebude moct v buducnosti kojit kvoli vtiahnutym bradavkam? Mate niektora na to nejake tipy alebo nieco co by tomu mohlo pomoct ? Dakujem

bosoriak
10. jan 2018

Ja mam vpadnute ploche a kojila som s klobucikmi v pohode kazde dieta do cca 9 mesiacov, potom sa same odstavili. Inak je to zbytocne silit, dieta sa vie prisat aj na ploche bradavky vraj, akurat tym mojim to nikto nepovedal 😀

Pre istotu si kup tie silikonove klobuciky do porodnice alebo si rovno zajednaj laktacnu sestru, ktora ti pomoze s prilozenim.

lindusss2016
10. jan 2018

Nie je to ziaden obrovsky problem. V detskom obchode dostanes tzv.klobuciky. Alebo si nechas poradit od laktacnej, ako to riesit. Vela zien klobuciky odmieta, ze kazia kojenie, ale my sme ich napr.zo zaciatku pouzivali tiez a casom sa mala naucila aj bez toho

lavieenrose
10. jan 2018

a ked si ich stimulujes ani trochu ti nevystupi ?

katharines
10. jan 2018

Vtiahnute bradavky nie su problem pre kojenie. Avsak ak chces, medela ma take nadstavce na bradavky - nie klobuciky, su pevne, co by malo pomoct pri vtiahnutych bradavkach.

darina1952
10. jan 2018

Aj firma AVENT má systém na vtiahnuté/ploché bradavky http://www.avent.sk/products/niplette-system-1-ks/ alebo potom klobúčiky.

zdena12345
10. jan 2018

mala som bradavky vtiahnute este aj pri porode. aj gyn. mi kazal si ich vytahovat,ale moc to nepomohlo. maly si to vytahal, potom druhy... a teraz ich mam zas vtiahnute😀