Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Výber krčnych mandlí

Tonzilektómia
ifhanka
3. sep 2019

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či bol niekto v poslednom čase vybrať krčné mandle ako to prebehlo... Mňa to čaká no rada by som sa dozvedela ako ste to zvládli. Ďakujem

tinapb
3. sep 2019

@ifhanka mne pred mesiacom,mam 40 rokov....zvladnut to zvladnes ale nechci vediet podrobnosti a necitaj ziadne diskusie 😉

nikol873
4. sep 2019

@tinapb presne to som chcela napisat. ono to najhorsie co moze clovek spravit je hladat ako a co prebieha. potom je strach zbytocne prehnany. zvladne to podla mna kazdy

ifhanka
autor
5. sep 2019

@tinapb tak dobre no zvedavá som bola... Ale už nie som 😊

alias313
5. sep 2019

@ifhanka ja nedavno ako 33 rocna. Bola som na sukromnej klinik, v celkovej anesteze. Jeden den zoperovali, na druhy den som sla domov. Bolest prisla neskor, 2 x mi to zakrvacalo, ale zastavila som to sama cmulanim ladu. Pn som bola 4 tyzdne a s liekmi od bolesti+litrami repikoveho caju som to v pohode zvladla.(samozrejme repikovy caj uz nechcem nikdy vidiet). Par mesiacov predtym som prekonala kiahne a robili mi vysetrenie bronchoalveolárna laváž pluc. Takze to boli pre mna strasne veci. Vyber mandli v porovnani s tymi vecami bola pre mna prechadzka ružovou zahradou....

tinapb
5. sep 2019

@ifhanka 😉 ak chceš skutočne vedieť podrobnosti tak ti ich jesne ze napisem .... ale lepsie pre psychiku bude,ked budes mat co najmenej info. Ale samotny zakrok je v pohode,ja som mala len lokalne umrtvenie. Ak pracujes,rataj minimalne dva tyzdne PN . Drzim palce 😊

lulukaka
5. sep 2019

Ja som bola pred pol rokom ako 26 rocna, vediet tak co za bolest ma caka tak nejdem..... Boh zehnaj toho kto vynasiel flector

zuzi0911
10. sep 2019

Bola som pred rokom. Operácia ôk. A ostatne nečítaj, nehľadaj. Len ti poradím. Zaobstaraj si veľa jogurtov a presnidavky. Žiadny pohyb minimálne 3 týždne (po odporúčaní Dr) po každom jedle vyplachuj ústa repikom a niečím na boľavé hrdlo. A flektor plus paralen na tóny 😉

caelley
10. sep 2019

Ja som bola pred pol rokom. Nikdy som nezazila vacsiu bolest ako tyzden po zakroku. Porod bol nic oproti tomuto. Ibalgin, novalgin, flector... nic, mohla som to jest ako lentilky, absolutne nic to nepomohlo. Kamoska doktorka mi chodila domov pichat tramal, ani to nejak extra nepomahalo od bolesti, ale aspon som zaspala, okrem toho mi davala kazdy den infuzie, pretoze som tyzden nepila vobec, ani glg vody som nedokazala prehltnut. A to som uz po kadejakych operaciach, aj horsich, po kazdej som bola fit za par dni, toto ma dorazilo uplne, kazdu noc som revala sediac pri mraznicke s ladovymi obkladmi na krku a na usiach ze chcem umriet... myslela som ze rodim cez usi, taka bolest to bola. Mozno ini to znasaju lepsie, pre mna bol toto masaker. Po dvoch tyzdnoch, ked som myslela, ze uz bude len lepsie, som sa v noci zobudila na to, ze mi to zacalo krvacat... este ze to uz nedorastie. Radsej stokrat rodit ako este raz krcne mandle.

caelley
10. sep 2019

Este mi pomahalo vybrat vsetko z mraziaku a strcit tam celu hlavu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli