Vyberanie krčných mandlí

kupcovci
18. feb 2013

ahojte zienky,vybrali vam daktorej krcne mandle?ja stale kojim a chvcu my vyberat mandle,mozem to odmietnut?

xlucia
18. feb 2013

@kupcovci to co je za otazku??? pokial si svojpravna, mozes odmietnut akykolvek liek alebo zakrok na sebe a nemoze ta nikto donutit

11nika11
18. feb 2013

@kupcovci No podla mna by si cisto teoreticky odmietnut mohla.Ale je to len moj nazor,neviem to urcite.A ked kojis,tak by na to mali prihliadnut.Mne mandle vyberali ked som mala 15rokov,od vtedy som stale chora ☹

kupcovci
autor
18. feb 2013

n
@11nika11 ved to ze kojim ale ich to zkavne dako netrapi,lebo doterauz ma liecili,aj to my chceli dat antibiotika ze ci musim kojit ze nak ho nachovam niecim inym s cim som nesuhlasila ,ja som mala zahnisanu mandlu,ale uz je to ok,a doktorka ze to po kazdom takom pripdae vyberaju ze nak tam idem.

gubcikova
18. feb 2013

@kupcovci ja som mala hnisavé madle a nik mi nenavrhol ich vybratie.môj dr.aj naša decká mi povedala že sa mám šetriť a oddychovať

11nika11
18. feb 2013

@kupcovci niesom lekar,ale podla mna by mali prihliadnut na to ze kojis.a zase mandle niesu taka vec,ktora by este nejaky cas nepockala.ja som mala onkologicky problem a cakalo sa s operaciou kym som nedokojila(1,5roka)a nestretla som sa s tym,ze by s tym nejaky lekar mal problem

vika9792
18. feb 2013

@kupcovci zalezi od toho, preco ti ich chcu vybrat, ci je to akutne. mne vyberal lebo som mala na nich hnis ktory stekal na srdce (tak mi to bolo vysvetlene). takze to bolo podla nich akutne. nechcem ta strasit, ale ja som bola 3-4 dni po vybrati mandli uplne mimo, nevedela som nic, ani prehltat, len som lezala, takze si neviem predstavit, ze by som kojila. skus sa poradit so svojim lekarom, ci sa to neda odlozit, leto podla mna nebudes par dni po vybrati mandli schopna kojit. ale to je len moj nazor.

kupcovci
autor
18. feb 2013

@gubcikova ved ani ja to nevidim velmi akutne,uz je to preliecene,a nemam to opakovne ze by to muselo ist von len doktorka ze len objdenat na vybratie.

kupcovci
autor
18. feb 2013

@vika9792 dakujem za odpoved,skusim co i na to povie,mne je prednejsi maly,aby mal svoje mliecko,ked sa my da kojit.ako potom kupovat umele.