Vybratie krčnej mandle v Bratislave

eviki
21. okt 2013

Ahoj, vopred sa ospravedlnujem, ak tato tema tu uz prebehla, alebo prebieha, ale nema cas patrat... V priebehu buduceho mesiaca si musim dat vybrat krc.mandle. Ambulan.doktorka ma nasmerovala na Antolsku, aj ked ona sama ordinuje v Ruzin.poliklinike. Prosim vas, ktori mate skusenosti v poslednych rokoch s tymto zakrokom, poradte mi nemocnicu, lekara. Budem velmi vdacna. Vopred vsetkym dakujem, dufam, ze niekto zareaguje. 😅

margarita
21. okt 2013

@eviki
ja som bola este v roku 2007, co je uz dost davno 😀 , ale v Ruzinove a bola som tam spokojna. vsetci lekari, co ma vysetrovali pred op, aj ta, co ma operovala, aj pooperacna starostlivost super, na ziadneho som sa nemohla stazovat. a to som tam za tie 3 dni mala snad cele oddelenie 🙂

eviki
autor
21. okt 2013

@margarita a nevies, kto ta operoval? Asi sa nepamatas. Ale diki 😉

jaya47
21. okt 2013

@eviki Ja som bola pred rokom na Antolskej, ošetrujúca lekárka mudr. Lužáková. Zatiaľ som spokojná.

margarita
21. okt 2013

@eviki
nepamatam, ale pozrela som si zoznam lekarov na ORL klinike, a velmi povedome mi je meno Mudr:Srnkova. Takze na 95% to mohla byt ona, ak tam bola v r.2007.

eviki
autor
22. okt 2013

neviem, dnes idem este na jednu kontrolu do Ruz.polikl., tak sa skusim opytat lekarky, preco ma smeruje na Antolsku a nie do Ruzinovskej, ked ona ordinuje vpodstate par krokov od nemocnice. Som z toho nervozna, mam malo casu a neviem stale kam sa rozbehnut. Dost sa aj bojim 😅 .Ale diki za typ.

eviki
autor
22. okt 2013

@jaya47 ahoj, brala ti mandle, alebo robila nejaky iny zakrok?

jaya47
22. okt 2013

@eviki Vyberala mi zvysky po krcnych mandliach.

eviki
autor
24. okt 2013

@jaya47 fuha, aj take sa stava 😕

kiki68
24. okt 2013

mne brali na antolskej laserom,odporucam, robila to primarka,velmi schopna zenska, sice to bude potom aj tak boliet,ale krvacat to nebude vobec 🙂 Inak na ORL na Antolskej som bola velmi spokojna,prijemne sestricky,este ma teta sestricka objala predtym nez som isla na operacku,ze drz sa moja, fakt super, vobec nas nenutili jest,ked sme nechceli, nemali problem s navstevou aj o osmej vecer 😉 Okrem krcnych brali aj dorastenu nosnu mandlu a cistili mi vraj dutiny...o nicom neviem,bola som v narkoze 😉

jaya47
24. okt 2013

@eviki No, hlavne sa toho neboj, ze sa ti to stane 😉)))
Mne vraveli, ze bud mi nevybrali poriadne a mandla dorastla, alebo mi dorastla sama od seba, sice sa to bezne nestava, ale su take pripady.

A inak, teraz idem na operaciu prinosovych dutin na antolsku. Dnes som bola u mudr. Sivacka - neviem sice, nakolko je odbornik, ale vtipalek je to riadny, co posobi super na psychiku 🙂

eviki
autor
25. okt 2013

@jaya47 ahoj, tak ja som sa objednala na Ant., ale dnes som zmenila nazor, a dam si to spravit u nas v ruzinove, pretoze tu nie je taka cakacia doba, a mne to dost ponahla. V novembri som mala nastupit do noveho zamestnania (chvala bohu sme sa dohodli na dec), a zadalsie moj stav vraj vobec nie je dobry, a cakat 2-3mes. by mohol byt problem. Takze prajem vela stastia, nech sa to rychlo hoji 😅

eviki
autor
25. okt 2013

@kiki68 tiez sa mi viac pozdava antol. a,e vzhladom na to, ze nemam tolko casu cakat na termin, nahlasila som sa v ruzinove. Dufam, ze to prezijem 😅

kiki68
25. okt 2013

@eviki hlavne si to dat robit laserom,baba vedla mna si to enchavala klasicky a ja som 4 hodky po narkoze behala okolo nej,co k nej volali lekara stale,stale jeje z toho krv tiekla jak keby prasa zaklali. Takze mna skriabal krk jak svina, po narkoze nic, to mne nic nerobi,takze som hned behala jak srna,iba taky pocit trosku ako po preflamovanej noci,ale uz aj horsie bolo 😀 A lietali sme aj so sestrickami okolo tej chudinky. Takze som rada,ze som to dala na Antolskej laserom,inak mne to robili na Dusicky, presne na Helloween, este som sa smiala. Mne dali termin o mesiac s tym,ze kde som tak dlho bola,vraj som mala v krku doslova golfove lopticky aj s hnisavymi capmi...
drzim pace v Ruzinove 🙂