Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vydúvanie hrubého čreva

enigma7
14. dec 2012

Ahojte maminky.

Trapi tu niekoho problem vyduvania hrubeho creva na pravej strane? Trpim tym uz rok. Bola som u gyn. Povedal ze vsetko ok. Bola som na sone nenasli mi nic ziadnu tekutinu nic. Bola som nedavno hospitalizovana a cakala ma aj gyn prehliadka no osterujuca doktorka povedala ze to je pruh ale moj chirurg to vylucil... na druhy den som sla na gyndu a bol tam prijemny doktor tak sme hodili na toto rec taktiez ma skontroloval a povedal ze cystu nemam ani nic. Povedala som zzevsa chceme snazit a druhe bejby a nerada by som nam tym nejak ublizila povedal mi aby som sa nestresovala a nebrala to za dolezite vraj to nic nieke ze to zavysi od tipu postavy a preto mozem mat tento otravny problem. Ale bojim sa stale nafukne sa tto ako balon a potom ked to zatlacim to zmizne sem tam ked to zatlacim tak tam tak zaskvrka ako ked ste hladna tuzim po druhom dietatku ale mam strach ze by som nam ublizila nic mi nenasli a som zdrava ale ja strach mam. Mate tu nejaka taky isty problem?

zuzi0911
15. dec 2012

Mne parkrat zo tiez vedelo vydkocit.alebo citim pohyby creva skvrka mi v hoc jakej casti tela.ja zas mavam bolesti ale tiez lekari vylucili mozne choroby tak sa tym nezaoberam.keby tam nieco je tak som to ukaze .viac sa ti hybu creva a citis to vypukle ale to nie je zle.bat sa nemusis.

zuzi0911
15. dec 2012
enigma7
autor
15. dec 2012

zuzi0911
Mija ja to mam uz rok je to take dost neprijemne a ked sa to ide vydut citim taky tlak nechutny :(

aalebob
22. apr 2014

@enigma7 Ahoj enigma uz si vyriesila tvoj problem,?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli