Mali ste niektorá vyhádzané tehotenské bruško?

gina13
1. aug 2019

Zdravím, som 38+2tt. Dnes som bola na poradni, všetko bolo v poriadku. Skoro celý deň som strávila v meste na nákupoch a tak .. Necítila som sa ani zle, nerobila som ani nič nezvyčajné a večer som zistila, že mám po celom brušku vyhádzané červené fľaky. Nijako to nesvrbí ani nič podobné, len to je celé červené. Som prvorodička a tak neviem, či začať stresovať alebo to je len tým, že sa mi naťahuje koža, alebo že som bola skoro celý deň na slnku alebo neviem ... alergická nie som na nič čo som dnes zjedla alebo vypila .. ak s tým máte niekto skúsenosť, budem rada ak napíšete svoj názor.

mikimi
1. aug 2019

@gina13 mne to príde ako alergická reakcia

pininka1
1. aug 2019

To bude asi to teplo spojené s materiálom z trička, resp šiat. Už v takom štádiu je aj tá koza poriadne natiahnutá a viac náchylná.

gina13
autor
1. aug 2019

@mikimi ako som písala, neskonzumovala som nič, načo som alergická a podľa mna, ak by to bola alergia, vyhádzala by som sa aj na iných častiach tela

mikimi
1. aug 2019

@gina13 ako píše @pininka1 môže byt aj z obleciena náhodou iný práci prášok alebo aj zo slnka a materiálu oblečenia .. mne keď sa nasťahovala v tehu koža inak to vyzeralo

gina13
autor
1. aug 2019

@mikimi ďakujem pekne, ak to do rana nezmizne, tak sa asi ukážem v nemocnici

barbellka
1. aug 2019

@gina13 mne sa taketo vyhadzalo na spodnom brusku a stehne z oblecenia, ked bolo horko, spotila som sa a mala priliehave saty na sebe..do rana mi to zmizlo

hisinfernalmajesty
1. aug 2019

@gina13 nebojte nič to nieje aj ja som sa tak
Vyhadzovala v lete mám 3 zdravé detí a mňa to aj svrbelo lebo som sa potila takže so. To skrabala

gina13
autor
1. aug 2019

Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂