Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výmena doktora

andreasp
30. jún 2012

Ahojte, nevedel by mi niekto poradit? Chcela by som odist od svojej terajsej gynekologicky, a prihlasit sa u inej. Neviete, ake papiere si mam u tej povodnej doktry vypytat? A ako jej mam oznamit, ze odchadzam?

nitrankanr
30. jún 2012

Pojdes sa opytat k novemu lekarovi, ci ta zoberie. Ak ano, pojdes k povodnemu a ten ti da vypis z karty alebo posle tvoju zdravotnu dokumentaciu postou.

evakva
1. júl 2012

@andreasp Pojdes k novemu a spytas sa, ci ta vezme. Papiere od stareho si vyziada tvoj novy lekar, takze ty nebudes mat ziadne starosti

marmete
1. júl 2012

Ahoj, pri zmene doktora som isla k "novemu", u ktoreho mi vytlacila sestricka papiere ohladom prestupu. Tento papier som odniesla k "povodnemu" a do mesiaca som sa mala informovat ci zdr. dokumentaciu uz novy dostal. Tie uvodzovky preto, lebo som nemenila doktora, ale iba poskytovatela sluzby, kedze moj doktor od isteho casu zacal robit pre inu spolocnost, ale myslim si, ze postup je rovnaky, ako keby som menila osobu za osobu 🙂 Otazka ci ma prijme, tu som neriesila, kedze on si iba budoval klientelu, ale urcite sa treba najprv informovat a popytat ci vobec je moznost sa k novemu prihlasit a popripade rovno telefonicky informovat, ako postupovat 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli