Vymenili by ste zubára, ku ktorému chodíte po známosti?

lele222
11. okt 2012

Zeny, keby ste mali zubara po znamosti, a uz rok vam robi zubky, jeden zub asi 3x lebo bol v zlom stave a viete, ze vam mal dat este termin na dalsie zubky ale nedal, ako by ste reagovali? hladali by ste noveho zubara alebo???

amouramour
11. okt 2012

hladala🙂

lele222
autor
11. okt 2012

:( kokos.. ked ja mam neuveritelny strach zo zubarov... mala som problem zvyknut si na neho...a po roku zas hladat ineho ked aj to je problem nejakeho najst..

lienockaa
11. okt 2012

Ano vymenila by som ho,uz som tak urobila pred rokom a nemohla som spravit lepsiu vec,konecne mam zuby v poriadku..

bets
11. okt 2012

najprv by som mu zavolala, ze si prosim termin. a az potom keby ma nechcel osetrit by som hladala ineho, teda pokial by som bola inak spokojna.

ivett1
11. okt 2012

@lele222 ahoj, jasné, že hľadala...no a čo, že je "po známosti"...môžeš to odôvodniť tým, že potrebuješ zubára bližšie k miestu bydliska, k pracovisku atď....na to sa nemôže uraziť ani ten zubár, ani ten, kto takú "známosť" vybavil... ak sa ti prístup terajšieho zubára nepáči, treba s tým niečo robiť, lebo ešte jeho vinou nakoniec "prídeš o zuby"...😉

aymee
12. okt 2012

ahoj, ja som vymenila svojju zubarku, mala som ju poznamosti , len bola "vraj" dobra a zacalo k nej chodit vela ludi tak pracovala rychlo rychlo rychlo viac ludi viac ludi. Prva jej praca- plomba mi vypadla po tyzdni, druha jej práca- zavrtala mi do ďasna- tú bolesť zo zápalu si ani nechci predstaviť. Utekala som od nej ako keby ma hnali 😉
zdravie je prednejsie ako znamosti..

mami.sk
16. jan 2013

@lele222 - urobila som to , zmenila som zubárku aj keď som sa dlho odhodlávala 😒 a bolo mi to aj dosť nepríjemné 😒 no mala som dosť dôvodov......

pypynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shehzade_91
26. feb 2013

Uuurcite by som hlafdala a ja som aj hlafdala tiez som mala zubarku po znamosti a chodila som kazdy rok na preventivku a aj ked bola po znamosti tak suma bola rovnaka ako prekazdeho a tak mi do....la zuby ze az kazdy rok som vraj mala 9kazov a ked som vymenila ju za inu tak som isla na rongen celeho chrupu a tam sa ukazalo ze tie akoze co mi spravila tak mam na nich kaz stale ze mi to zle spravilatakze 1zyb 30€ za rongen 13€ a za dobre spravenie zubu 30€ takze neviem ci je dobre hlafat zubrata po znamosti lebo ona bola najlepdia v meste ale namojich zuboch to verunevyzeralo:(

usiko
27. feb 2013

@lele222 nechapem ako je to mat zubara po znamosti...vedb teraz mozes ist ku akemukolvek zubarovi, nie? a ano, moje zdravie je prednejsie, a vymenila by som....