Vypadávanie vlasov

gabaaaaa
10. mar 2017

Ahojte,neviem co robit,preto sa obraciam na vas,hovorí sa ze vlasy sú korunou krásy a tie moje sú v hroznom stave,podcas tehotenstva moje vlasy boli husté a pekne,3 mesiace po porode sa to zmenilo,viem ze to je normálne ze vlasy vypadávajú po porode,ale moje vlasy sú už také riedke,ze mi vidno kúty na hlave a to vypadavanie sa stále nekončí,bojim sa umývať si vlasy lebo vtedy mi vypadávajú neskutočne,potrebujem si vlasy farbiť,ale teraz nemozem,som z toho zničená,prešiel tým niekto z vás?Lebo ked sa pýtam známych ci im tiež vypadavanie vlasy všetky mi vravia ze nie☹

rea92
13. mar 2017

Ahoj. Ja som trpela vypadávaním vlasov tiež po druhom pôrode...rok som sa snažila s tým bojovať (vitamíny, šampóny) a nič nepomáhalo....nakoniec som bola nútená dať sa ostrihať, na krátko ( čoho som sa trošku bála, lebo som inak mávala dlhé vlasy). A to jediné mi skutočne pomohlo....teraz si nechávam vlásky dorásť, len raz za pár mesiacov si idem dať kaderníčke ostrihať končeky...a vlasy mám krásne, pevné, husté....takže moja rada znie: Navštív kaderníčku 🙂

smile31
13. mar 2017

skus sampon ALPECIN je to kofeinový sampon mne padali vlasy 3 mesiace ale v takom nozstve, ze mi ostala nahlave ani nie polovica vlasov hned po 1 umyti mi vypadlo menej vlascov hadam o 80% a pouzivam ho stale

mooonika1975
13. mar 2017

Odskúšaný mám evocaps od finnclubu,prestali padať, odporúčam aspoň dve balenia. Po dvoch týždňoch mi prestali padať, potom už len aby to tak zostalo

vrana80
27. mar 2017

@gabaaaaa no ja som to mala co sa ucesu tyka jednoduche, uz som pred tym mala uplne kratucke vlasy takze som vedela do coho idem😉

veronikatiki
16. júl 2020

Zdravim prednisin uzivam od marca a vlasy mi zacali postupne vypadavat no s mierou bola som na 60 mg denne dnes som uz ken na 15 mg denne a vlasy minpadaju ovela vuac az extremne skysika som cesnakovy sampon,milvu,zinok,vitaminy, chinin sampon a nic nepomaha no uz ztych vypadanych blasov az parochnu si mozemnurobit upokoji sato ?ci pridem o vlasy?

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susenka14
22. dec 2022

@gabaaaaa ahoj a ako si na tom teraz?pomohlo niečo?

smile31
3. jan 2023

Ďakujem ženy za info😊

gabaaaaa
autor
13. jan 2023

@susenka14 Ahoj, ono sa to časom samo upravilo, ale urcite odporúčam brat nejake vitamíny po porode. Ja som mala velmi malo železa a ani som o tom nevedela a myslim ze to malo tiez velky vplyv na vypadávanie vlasov