Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vypadávanie vlasov - čo zaberie?

cucrle
26. mar 2019

Baby viete mi poradiť začali mi vypadávať vlasy a to dosť viete čo je dobre A čo fakt zaberie??? Kúpila som si revalit ...A čo hovoríte na vlasove hnojivo ??? Máte skúsenosti? Dakujem

nika849
26. mar 2019

@cucrle ahoj ja som užívala revalit a vôbec mi to nepomohlo :-/

pinky1987
26. mar 2019

Ahoj 😉 skús vyskúšať piť ľanový olej ale za studena lisovaný. Ráno mala lyžička na lačno a večer pred spaním alebo keď ho neznesieš daj si masku na vlasy 2PL ľanový olej, 2 PL tekutý med a 1 bielko 1PL postrúhanú cibulu na kašu. Kúru opakovať 2x do týždňa približne 3 mesiace. Držím palce. 😉 PS olej dostať v bio potravinách.

cucrle
autor
26. mar 2019

@nika849 to naozaj?Ešte mi to odporučil aj môj dr že ma s tým dobre skusenosti 😱😱😱😱

cucrle
autor
26. mar 2019

@pinky1987 ďakujem za radu

pinky1987
26. mar 2019

@cucrle skús vyskúšať hádam pomôže ...prečítaj si o ňom aj na Google. Ma veľmi dobre účinky a nielen na vlasy 😉

cucrle
autor
26. mar 2019
patka06
26. mar 2019

Mne zabralo sérum Revalid v používala som ho v kombinácii so šampónom Revalid proti vypadávaniu, treba pravidelne používať a po cca o 3 týždňoch vidno zlepšenie

cucrle
autor
26. mar 2019

@patka06 až?😉ja už teraz by som to potrebovala😂už sa bojím aj umývať či česať

nika849
26. mar 2019

@cucrle ja som to brala dlhé mesiace a nič.. Potom som bola na koznom tam mi dali alpicorit ani to mi nepomohlo tak som sa rozhodla moje krásne 70cm vlasy ostrihať na polovicku pár mesiacov som mala pokoj a teraz mi zas začínajú padať ☹

cucrle
autor
26. mar 2019

Baby neskusali ste vlasove hnojivo?

vendulka80
26. mar 2019

Ja som uz bola v stave zúfalstva. Vyskúšala som asi vsetko od šamponov po vselijake kapsuly a jedine, co mi pomohlo bol Zinkorot z lekárne. Asi po mesiaci mi zacali rast a hustnúť vlasy. A este u mna bolo dôležité upraviť strih vlasov, trosku spostupnit aby vyzerali objemnejšie.

hrmiona
26. mar 2019

Mne pomohli kvapky z kapucinky.Paradoxne som ich začala užívať na zápal v tele a za pár dni som si všimla,že na hrebeni skoro žiadne vlasy neostávali po česani.

kikaaa444
26. mar 2019

Neviem či mi konkrétne pomohol proti vypadávaniu ale vždy keď som používala obyc zihlavovy šampón od Alpy tak mi samizda trochu viac zahustli a rýchlejšie narástli . Plus do toho občas tiež od Alpy zihlavova vodička ktorá sa aplikuje na pokožku hlavy . Je to lacné ale dobre 🙂 teda aspoň mne sa tak zdá .. vyskúšala som milión prípravkov a tabletiek ale k tomu šampónu sa vždy vrátim momentálne ho mám aj teraz

patka06
26. mar 2019

@cucrle myslím, že zázračný prostriedok čo účinkuje okamžite nenájdeš všetko potrebuje čas, aby sa účinky prejavili

saskia_98
26. mar 2019

@cucrle ja použivam vlasove hnojivo ešte len mesiac, no už teraz je vidieť veľke rozdiely vo vypadavani vlasov. U mňa už po tyždni menej padali, no teraz sa to neda ani len porovnať a to som mala po pôrode riadne rozhadzane hormony. Za mňa veľka je to jedna veľka spokojnosť.

29simona29
26. mar 2019

@cucrle ja som tiež uzivala revalid plus vodičku biohar na vlasy..Po pôrode mi padali vlasy presne 2 mesiace a zo dňa na den prestali, ale či to bolo tými pripravkami, ťažko povedat..Nastastie to vôbec nie je vidno..V každej lekárni mi vraveli, že tieto prípravky sú skôr len taka sekundárna pomoc, viac menej pre dobrý pocit, že je to hormonálna záležitosť a treba iba vydrzat🤷‍♀️

mkado
26. mar 2019

Dobry vecer, odporucam jojobovy sampon a mineralne latky doplnit

cucrle
autor
27. mar 2019

Ďakujem dievčatá za rady ste zlaté

newyourk
1. apr 2019
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@cucrle Ahoj, ja som užívala Reparex hair loss, a musím povedať veľmi pomohlo. Vodička z byliniek, aplikuješ ku korienkom po umytí. Vlasy nie lenže prestali vypadávať, ale aj sa zlepšila ich kvalita - lesklejšie, pružnejšie. Odporúčam👏👏👏👏🙏💃💃💃👍

ollynka
1. apr 2019

@vendulka80 to sú lieky prosím vás alebo kvapky do vlasov-zinkorot, ako ste to užívala?

vendulka80
1. apr 2019

@ollynka to je zinok vo vyššej gramazi, su to tabletky a vyzerajú ako acylpyrín. Ja som užívala 2x denne. Cena je cca do 9 EUR.

babalenka
1. apr 2019

@kikaaa444 ahoj ten sampon z alpy si prosim ta kupila kde? V drogerii som kukala nemali v lekarni som sa pytala nemali

katy83
1. apr 2019

Ja odporucam Forcapil kapsule a lopuchovy sampon od znacky alpa 🙂 ten forcapil urcite ,....
kuk na nete ma vyborne recenzie, mne velmi pomohol

kikaaa444
1. apr 2019

@babalenka všade ho majú .. teda mali by mat ja ho kupujem v obyc drogérii neviem či ho majú aj v DM ale nájdeš aj v potravinách proste hocikde

mamcotka
2. apr 2019

Ak je to spôsobené hormónmi neurobíš s tým nič.. ja som prišla tak o polovicu vlasov a to poznám všelijaké prípravky na vlasy.. teraz si občas dám alpecin či parusan šampón plus vodičku do vlasov.. dlhodobo treba brať aj selen plus zinok.. ak si tehotná mali by prestať toľko padať a po pôrode zase začnú.. ak nie skús aj kožného

martaniana
2. apr 2019

@mamcotka ten selen a zinok môžem aj keď kojím?

mamcotka
2. apr 2019

@martaniana nie som si istá. Radšej sa spýtaj v lekárni..

simca06022011
2. apr 2019

Záleží na dôvode, pre ktorý tie vlasy padajú. Ja som skúšala za viac ako 3 roky už všetko. Nepomohlo nič 😂 revalid/hnojivo a všetky doplnky na padanie vlasov - je ich milión, majú takmer totožné zloženie (takmer). Treba si prečítať. Mne naordinoval jedna lekárka ( už som navštívila asi 3) pol stranový postup umývania a výživových doplnkov... A keď som to potom doma čítala, lebo mi bolo ťažko od žalúdka, skoro ma porazilo, to boli rovnaké kombinácie , viac menej som bola predavkovana.

mbta
2. apr 2019

hrozne a dlho mi padali vlasy, bala som sa ucesat,zacali sa mi robit kuty,na konci vlasu bola biela gulicka,myslela som ze je to korienok,ale to je vraj nanos mazotoku,ktory napokon udusi korienok,preto sa odporuca pouzit pomedzi aj clean sampony...no uz som bola zufala ,mala kadeco odskusane,od najdrahsich po lacne prostriedky a nic..potom kdesi som citala o ucinkoch sody,tak vseobecne,/napriklad pre mna je to prva pomoc pri zapale mocovych ciiest ,odstranuje bakterie zo sliznic mechura/ a tak som zacala davat zltkoveho zabalu lyzicku sody bicarbony,plus som uz mala kupeny sampon alpecin s kofeinom,nasadila selen zinok,metionin,biotin,a kelp-jod,a klop,klop,neviem co konkretne pomohlo,ale konecne pokoj,dva tri vlasy pri cesani,vlasy mam take zdravsie,leskle...myslim ze ta soda najviac urobila,je dezinfekcna,a ak som este mala nejaku kvasinku,hubu,odstranila ju..ale kazda mame iny dovod padania vlasov,treba skusat,nevzdavat sa

cucrle
autor
9. apr 2019

Ste zlaté používam revalit uvidím čo mi povie zajtra idem k endokrinologovi tak som zvedavá čo mi zisti z krvi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli