Vypadávanie vlasov v tehotenstve? Aké máte skúsenosti?

vanditka5
26. jan 2008

baby pocula som ze v tehotenstve vypadava vela vlasov a ja ich uz mam aj bez toho dost malo 😠 ake s tym mate skusenosti? dakujem 🙂

weroni
26. jan 2008

vanditka: no, ja musim zial povedat ze tiez sa mi zda ze mi vypadava viac vlasov - hlavne po umyti hlavy kukam do vane ze "coo?" a este sa mi dost zhorsila kvalita, mastia sa viac ako predtym 😒 no ale co uz, nejak to uz do toho juna vydrzim 😉 pokial si babo berie nieco na ukor mojich vlasov vobec mi to nevadi 😉 (aj ked niekedy pri pohlade do zrkadla som zufala 😀

zuzana76
26. jan 2008

no tak ja mam tiez malo vlasov, ale v tehotenstve som ich mala uplne super, huste, dlhe, kucerave a vobec sa mi nemastili, ale uz su zase povodne, mastne kazde 2 dni, a vypadavaju 😢 , asi budem znovu tehula, tie vlasy som mala super

nadhera
26. jan 2008

klop,klop - obe tehotenstva mam pekne vlasy, mne zacali padat az ked mal maly 3mesiace a trvalo to asi mesiac. zobkam zinok a po umyti som si vtierala vlasovu vodicku. skuste.

bejca
26. jan 2008

ahoj 😉 no ja som si vobec nevsimla ze by mi vypadali alebo vypadavali viac .... takze som rada ze ich mam take ako ich mam 😉

livka299
26. jan 2008

Ja som chodila po koznom preco mi padaju vlasy, a nakoniec som zistila ze som tehotna 😀 😀 😀 😀 ale odkedy beriem vitaminy calibrum pre tehotne, nemam problem 😉

nana77
26. jan 2008

Mne vlasy sice nevypadavaju, ale zato sa neskutocne mastia... Umyvat musim kazdy druhy den. Prave rozmyslam nad tym, ze si ich dam zafarbit (pred tehu mi to vzdy zabralo - farbene sa mi mastili menej). Neviete nahodou ako je to s farbenim vlasov v tehotenstve? Niekde som pocula, ze farba vtedy nechyta...

jastericka
26. jan 2008

ja mám v tehotenstve lepšiu kvalitu vlasov, sú veľmi lesklé a bohaté...záleží to asi od hladiny hormónov.
Zvyčajne začnú vlasy vypadávať po pôrode, najmä, keď žena dojčí, vtedy sa aj viac kazia zuby a odvápňujú kosti.
Moja sestra kojila 8 mesiacov, vlasy jej veľmi vypadávali, dokonca sa jej začali robiť kúty 😠 ,ale potom sa to všetko pekne upravilo, teraz má krásne dlhé husté vlasy

jarka70
27. jan 2008

mne sa tiez zhorsila kvalita vlasov a strasne rychlo my mastneju a pokozka na hlave mi velmi zcitlivela nemozem si zafarbit vlasy lebo na zaciatku tehu ked som si farbila ma strasn e palila hlava a ani mi pekne nechytila no a kadernicka mi povedala ze nech si teraz nefarbim pokozka je teraz citlivejsia.

emita
27. jan 2008

Mne na začiatku strašne padali vlasy... Ale cca od 25tt mám vlasy husté ako nikdy v živote 😉

riuska
27. jan 2008

mne v prvom tehotenstve padali ale len na zaciatku - dala som sa dost podstrihnut a bol pokoj, potom ked som kojila asi od 3mesiaca to bolo ovela horsie, to my padali plnym priehrstim a nepomohlo nic, az ked som prestala kojit tak to postupne prestalo. Teraz zatial padaju tak s mierou nic strasne 🙂

denisaap
27. jan 2008

Pocas tehotenstva mi padali len na zaciatku,potom to bolo v norme,no po porode mi padali extremne az som mala strach.Ked som prestala kojit znovu sa to upravilo.

avanka
27. jan 2008

Ahoj, mne sa kvalita vlasov zhorsila, mam ich sice hustejsie, ale viac sa mi mastia
a este sa mi aj vyrovnali, pred tym som ich mala vlnite

majcik
28. jan 2008

Na zaciatku tehotenstva mi tiez brutal vypadavali vlasy, mali sme ich uplne vsade - v posteli, pri posteli, v kupelni, no des. Teraz je to uz OK co sa tyka vypadavania, ale su nejake divne, mam problem ich upravit. Prirodzene mam kucerave vlasy, ale teraz sa mi nejako narovnali, su mierne vlnite ... cakam, ze po porode mi znova zacnu vypadavat.

bibianna
2. mar 2008

Mne teraz veľmi padajú vlasy, som v 17tt, no padajú asi tak dva mesiace a dosť veľa.

martina2007
2. mar 2008

Ahojte,

mne tiez teraz nejako vypadavaju vlasy,mala som ich rovne a po prvom porode sa mi zvlnili.
Tak som zvedava co s nimi bude po druhom 🙂

montinka
2. mar 2008

ahojte mne nevypadavaju ale mastia sa mi hrozne. hm no co uz vydrzim eze? 😉

dididi30
2. mar 2008

ahojte aj mne padaju ale zas nemusim tak casto umyvat ako pred tehu🙂

benitas
3. mar 2008

mne nastastie nevypadavaju, ale tiez sa mi hrozne mastia a este k tomu sa mi aj zacali tvorit lupiny. A o ucese ani nehovorim, nijako mi to nechce drzat, stale ich mam splasnute, no hroooza. Ale koly babatku to vsetko vydrzime. 🙂 🙂 🙂

helena
3. mar 2008

LIVKA 299 ahoj precitala som si ze v maji cakas dievcatko SABINKU.... 😀 to je nahoda aj ja cakam v maji,dievcatko SABINKU 😀 SUPEEEER

weroni
4. mar 2008

no baby mne sa vlasy dost zhorsili teraz v tehu - uplne divne stoja, zacali sa dost mastit, proste ide to s nimi dole vodou 😀

lulistek
14. nov 2015

Baby mne sa zda ze tehotenstvom mi vlasy zacali menej padat a menej sa mastia.myslite ze to moze zavisiet aj od pohlavia ? :D UZ SA neviem dockat co to bude